6 mesačnú dcérku napne a vyvracia sa

kesi99
30. júl 2013

mohol by mi niekto poradiť???mám 6 mesačnú dcérku,doteraz mi to vôbec nerobili a posledné tri dni sa to opakuje.Cez deň ju väčšinou kojím,sem tam čajík,výživka alebo kašička,večer ked ju nakojím sa mi do hodiny vyvracia,z ničoho nič ju napne a vyjde všetko čo vypila.a pritom je v kľude,leži a hraje sa.môže to byť z horúčavy????prosím poradte mi ak môžte.dakujem

christtin
30. júl 2013

mohol by to byť aj reflux..

januarova
30. júl 2013

@kesi99, a co veceria? moja dcera v tom veku sa jej to stavalo. a az na 3x som zistila ze vracia vzdy po banane. potom som jej ho skusila dat az o rok, ked mala 1,5 roka a vracala po nom znova. ci si jej nedala vecer nieco nove zjest, co nemusi znasat. a potom ked sa ti takto vyvrati, bolo by dobre dalsi den ju iba kojit. aby sa zaludok upokojil. mozno je na jej brusko vela prikrmov.

kesi99
autor
31. júl 2013

praveze po kojeni sa mi vyvracia,ja jej davam malo príkrmov raz za dva tyždne jej dám vyživku,sem tam kašičku,čajík a banán ale po tom sa mi nevyvracala ešte,len ked ju nakojím a do hodiny mi to vyvracia a dnes už aj nadránom sa vyvracala,už sa riadne bojím jej aj cicku dať,ale dnes som si všimla že ju naplo ked tlačila aby sa vykakala... ☹