6 mesačná dcérka je veľmi zahlienená

vierkaham
22. mar 2015

Ahojte maminky ;) rada by som vas poprosila o radu. Moja 6 mesacna dcerka prechladla a je strasne zahlienena. Chrci. No ked jej odsavam sopliky, odsavackou pripojitelnou na vysavac, nic nejde. Davam jej morsku vodu - Sterimar, no nic. Ak by ste mi vedeli poradit, co skusit, aky postup zvolit, bola by som vam velmi vdacna ;) Dakujem

zabina27
22. mar 2015

@vierkaham ja som to riesila nedavno, pomohli mi tipy v mojej diskusii https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/ako-na-sopliky/ . potom sme aj tak boli u ORL, poradila zvlhcovat vzduch v izbe, eukalyptus na prevonanie bytu. ak nejde odsavackou, mozno ma opuchnutu sliznicu, skus dat nasivin sprej alebo kvapky a uvidis, ci sa to spusti.
a ten sinupret podla mna nam pomohol, mozno by ta nadcha skoncila aj tak, ale mozno aj vdaka tym kvapkam to preslo, len maly mi to potom uz nechcel, lebo na chut je to nic moc, ale je to bylinkove, tak vyskusat mozete, tiez nam to doporucila orl na sopel

eunomia
22. mar 2015

Ja tiez odporucam Sinupret, malej vzdy rychlo zaberie a raz som vyskusala aj na sebe a ucinkom som bola milo prekvapena.

vierkaham
autor
22. mar 2015

Dakujem vam 🙂 snad daco pomoze, chudatko male...ani sa poriadne nevyspi

monicm
23. mar 2015

@vierkaham určite odporúčam sinupret