5-ročný syn si stále chytá pipíka

3. aug 2022

Ahojte prosím o radu už som zúfalá stoho syn má 5 rokov a stále si chita pipika ked papa keď sedí keď niečo robí q najhoršie je že je mu jedno kde sme či na návšteve proste stále. nie ze normálne do nohavíc ide si chitat ale len tak cez nohavice žiadne problémy nemá predkosku mu sťahujem ja už ozaj neviem čo mám robiť stalemu vysvetľujem že to nesmie robiť vždy povie dobre už si nečítam a otočím sa a znova už som mu povedala ze koľko krát si bude pipika chitat tak ho buchnem po rukách vareškou .🤦‍♀️ už aj rodina mi povedala ze prečo to robí ze mu mam povedať ale zbytočne

ivik111
3. aug 2022

To aj svojho chlapa buchneš vareškou,zakaždým keď bude mať ruku v rozkroku???🤦🤦mám tiež 5.ročného syna a robí presne to isté,absolútne to neriešim....

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
3. aug 2022

keď si to nebudeš všímať prestane to robiť...
že vareškou🤦‍♀️

loliki
3. aug 2022

Skús s ním "sledovať" chlapov, aby videl, že to nikto nerobí. Nesvrbí ho, alebo dačo iné, nutkanie na močenie, štípanie...? A keby mu to otec alebo iný muž v rodine vysvetlil?

autor
3. aug 2022

Ženy samozrejmé že nie naozaj nebuchla by som ho vareškou po rukách 🤦‍♀️ len som mu to tak pohrozila ani raz som ho ani len pozadku nebuchla a nie ešte tak.

autor
3. aug 2022

Už mu to vysvetlil manžel že to nemôže a vždy sa ho pýtam či ho neboli alebo nestipe hovorí nie mami tak ja neviem ja by som to neriešila len vždy keď príde návšteva vždy mi to hovoria odnauc ho to nesmie robiť no ale ako odnaucit vždy ho napominam aj keď niekedy si to nevsimam nechám tak ci to neprejde ale nie robí to už 2 mesiace bojím sa ze to bude robiť v škôlke 🤦‍♀️😑

viestta
3. aug 2022

Môže to robiť z nervozity, z nudy. Je to rovnaký zlozvyk ako ohryzanie nechtov, alebo zuzlanie oblečenia. A takisto k tomu treba pristúpiť. Keď ho uvidíš, že to robí odviezť pozornosť. Nejakou otázkou, pískať pre niečo, podať do ruky nieco zaujímavá. Ale nepripomínat co robí. Robí to podvedome.

vilma7
3. aug 2022

Aj ja mám doma 5.5 ročného synčeka, chytá a náprava si ho hlavne vtedy, keď sa mu postaví. A je to tiež neiekdy dosť často.

nique
4. aug 2022

5,5r syn to tiez robi. Na urologii mi povedali, ze je to v poriadku. Vlastne mu vsetko funguje, ako ma. Patri to k veku.

sapetka
4. aug 2022

Aj moj syn to robi. Je to obdobie.

petricka22
4. aug 2022

Ved toto je presne vek, kedy to deti zacnu robit. Nie len chlapci, ale aj dievcata. Niektore deti viac, ine menej. Cim viac na to budes upozornovat, tym to bude podla mna horsie. Nechaj ho, ved to prejde… hlavne je to uplne normalne, tak z toho netreba robit vedu…

ecko80
4. aug 2022

Moj ma 6 a pol roka a tiez🙄 Denne a casto. Tiez som sa ho pytala, ci ho boli, svrbi alebo co. Vraj sa mu "lepi". Tak mu vysvetlujem, ze nie je vhodne si to chytat pred ludmi, ak je v niekoho pritomnosti. Ak ma nutne potrebu, treba to urobit na wc, alebo v inej miestnosti, alebo sa aspon otocit chrbtom, jednoducho je to intimna zalezitost, ktoru musi "vybavit" nenapadne.

zuzinka888
4. aug 2022

Raz Milan Lasica v jednom rozhovore povedal, ze ked bol maly po vojne bola taka chudoba,ze bol rad, ze je chlapec. Inak by sa ani nemal s čim hrat.😂😂🤣