5 ročný syn má teplotu a boľavý krk

teez
8. jún 2016

Ahojte ludia,ja som tu s prosbou o radu ide o mojho syna 5 rocneho. Casto byva chory anginy zapaleny krk ,teploty uz sme z toho zufali kazdy mesiac pomali. Momentalne ma treti den teploty a krk bolavy neviem co ku dat uz antibiotika nonstop uz sa mi to nepaci a nici ho to aj ked su to antibiitika ale kazi mu to este viacnimunitu. Ak viete o nejakej domacej bylinkovej liecbe ako ho vyliecit aspon momentalne z bolesti hrdla budem Vam velmi vdacna. Dakujem

natalym
8. jún 2016

Kde sa najviac zdržiava? Odpozoruj, či nie je v prievane. Ja som to mávala, nikomu nič nebolo, ja stále to čo Tvoj syn. Až keď som prešla do iného priestoru tak nič, som úplne zdravá.
Alebo madle?

teez
autor
8. jún 2016

Ma aj mandle,ale vela co som aj pocula ze je zbytocne mu ich vybrat ze mu to nemusi pomoct a neviem bojim sa ved to jw strasna bolest aby rak trpel :( mo.entalne ma jednu zapalenu neviem co mu nato dat ci zabal studeny alebo co do zajtra aby ho to nebolelo velmi.zajtra uz idem k doktorke

natalym
8. jún 2016

No neviem čo Ti poradia baby, nám vybrať mandle veľmi pomohlo.

teez
autor
8. jún 2016

A ako sa to robi uspia ho ci? Po operacii to urcite boli

pribinak
8. jún 2016

@teez je na zváženie, ci by nebolo lepsie vybrat mandle (deti uspia) ako neustále beat lieky, na ktore moze časom zostať rezistentný

katka1981
8. jún 2016

@teez, prosim ta len ho nelutuj, ja ta ako matka uplne chapem, ale kedysi mandle vyberali za ziva, bez umrtvenia, ziadny oblbovak, mala som 4 roky a som ok. Ak ma stale taketo problemy a berie stale ATB to mu imunitu uplne znici. Ja som mala hnisave mandle krcne zo zubu mudrosti, stale som brala ATB a tak som dopadla. Ked som mala 23, dala som si ich von a super. Ale samoska, imunita vdaka ATB znicena. NIekedy ten problem ATB vobec nevyriesia a ta bolest mandli je rovnaka ako po operacii. Dnes mu daju oblbovak a nic si nebude pamatat a deticky sa zotavuju rychlo, za 3 dni ma po bolesti, neboj. Samozrejme vybratie mandli by som konzultovala s dvomi, tromi lekarmi. Tak som postupovala u seba a u dietata by som tak urobila duplom. Teraz trpi ver mi. Tiez je otazne co mu vychadza vo vyteroch, ci to je bakteria a aka, ci mal dobre ATB nasadene, taktiez je dobre koloidne striebro ale treba podrobne vysetrenie. Odkial ste?

katka1981
8. jún 2016

@teez, da sa uspat a da sa vybrat aj s oblbovakom, ja by sm urcite bola za oblbovak ale vybrala si pracovisko kde to vedia robit, ale tak to si vzdy vyberam, nech idu robit cokolvek

pips
8. jún 2016

vyraz mlieko zo stravy a uvidis..asi je zahlieneny,,,pripadne mozes vyskusat ci nema met zataz na lepok a podobne...skusaj a uvidis...

majulino
8. jún 2016

ahoj aj ja mam takmer 5 rocneho a vkuse ma vydute mandle laryngitidu mavaju obaja takmer kazde 3 tyzdne. mojim pomaha zvlhcovat vzduch kloktat cajovnikom( trvalo kym som ich na to presvedcila kedze velmi smrdi a tiez salviovy vyplach ust
taktiez mu daj urobit vytery a to iste aj najblizsia rodina minimalne vy s manzelom a ti, co su s vami najcastejsie, u nas sa zistil kok co sposoboval hnisave zapaly, najprv som bola prenasacom ja, preliecila som sa bol pokoj a po 3 mesiacoch opat no aj ja aj manzel sme boli ok tak sme poslali deda babu a zistili ze dedo ho ma

teez
autor
9. jún 2016

Dakujemnza rady baby,teraz idem k lekarke a urcite to budeme riesit uz to je fakt moc aby stale bol chory. Musime ist najpv imunologicke a raktiez tie mandle neviem ako ale asi bude lepsie ich vybrat. Som zufala nestastna ked vidim ako je chorucky :( no dakujem bohu ze to nieje nic vaznejsie,to by som neprezila. :(

moni244
9. jún 2016

@teez ja na základe, každé dva mesiace hnisavá angína, vybrali mi v celkovej narkóze nosné a krčné a odvtedy mám pokoj, nosné síce dorastú, ale chorá som minimálne, čiže radšej mandle von ako ho trápiť atb

jana_eyre
9. jún 2016

Moj muz naval take problemy v puberte.. Nechceli ho kvoli vymeskanym hodinam pustit ani k maturite, bol takmer cely rok s malymi prestavkami chory.. Potom mu vybrali mandle a ma pokoj doteraz.. Najlepsie rozhodne doktor, ale muzovi to pomohlo.. Teraz nebyva chory takmer vobec..

Drzim palce aby Sa malemu polepsilo..

teez
autor
9. jún 2016

Dakujem Vam babulky 🙂 o dva tyzdne ideme na odbery na imunitu a uvidime co povie doktorka potom. No ale aj ked nechcem tie mandle budu musiet ist von ked su casto zapalene a z toho ma stale anginy asi :(