5 ročný syn má napuchnuté nosné mandle

stella8
20. dec 2020

Mamičky idem si pre radu..Skoro 5 ročný synček ma napuchtuné nosné mandle uz viac ako tyzden..Kvapky nepomohli nedavame vobec..Mate nejaku babsku radu?Preplachovat?Parny infalator?Budem vdacna za kazdu radu..Mandle vyberat odmietam, nakolko sme uz pre rokom mali podobny problem a navstivili sme lekarku ktora nam dala atb a stiahli sa..Hladam inu cestu ako mu pomoct..Dakujem za kazdu radu

kika831
20. dec 2020

@stella8 v pripade ze sa mandla opakovane zvacsuje, je potrebne najst pricinu. Vsetko z toho co ste vypisali mozte samozrejme pouzit. Nepisete ake kvapky nedavate, ale ak su to antihistaminika tak urcite je dobre ich davat. Mame osobne skusenosti s vyberom nosnej mandle. Dlho som odmietala jej vyber ale nakoniec sme sa tomu nevyhli. A ukazalo sa ze to bolo potrebne. Drzim palce

20erika07
20. dec 2020

@stella8 u dcerky nam dost pomohli preplachy, prve cca 3mesiace intenzivne , uz sme to nerobili asi necely rok, odvtedy sme nemuseli. Bola jej odporucane vybratie ale nedala som, pri synovi sme len cakali ,tiez mu mali vyberat ale ani ma nenapadlo, nastupil do skoly a odvtedy pokoj, vtedy sme este o preplachoch nevedeli. Do 8r.zivota mozu mandle takto trapit opakovane, pokial nie su zahnisane vzdy pri kazdom sopliku nevidim dovod na vyberanie 🙂

kurciatenko1
20. dec 2020

@stella8 kupte inhalator a difuzer. Inhalujte vincentkou a do difuzera kvalitne silice protizapalove a podporujuce uvolnenie dychacich ciest

stella8
autor
20. dec 2020

@kurciatenko1 nejaka overena znacka ktoru viete odporucit? Dakujem

kurciatenko1
20. dec 2020

@stella8 ja pouzivam zmesy Dottera. Napriklad Air alebo On Guard. Ale aj jednotlive oleje ako eucaliptus alebo lemon. Ale je viac znaciek, ale tie som neskusala, tak nemozem povedat ich efekt. Tiez sme sa rozhodli mandle nevyberat.