5-ročný syn má bolesti brucha. Máme ísť na pohotovosť?

21. jan 2023

Ahojte. Syn 5 r sa dnes celý deň sťažuje na bolesti brucha. Pobolieva ho už pár dní ale vždy si vypýta pomasirovat s alpou a vraj prestane. Ale dnes skoro celý deň, pije iba čaj a chrume piškóty a sucháre, teploty ani vracanie niesu. Má od malička žlčníkovy kameň doposiaľ bez problémov . Šli by ste? Zasa nechcem aby mi tam ešte dáku mnamku schytal v čakárni....

anjelicek26
21. jan 2023

Tak moze mat aj "obycajne" parazity... pokial nevracia, nema horucku, ja by som nesla nikam... az v pondelok k pediatricke...

pribinak
21. jan 2023

Stolicu a moč už mal na rozbore? Tým by som asi začala.

gabika0825
21. jan 2023

Určite nie… pokial od bolesti neplače na zemi, nemá teplotu, nevracia a normálne papa tak naco ho ešte aj stresovat s pohotovosťou. Urob mu nejaký žalúdočny čaj čo môžu aj deti, nech pije veľa vody, nech oddychuje a pockala by som do pondelka. Keď to bude pretrvávať tak ísť v pondelok k pediatrovi

autor
21. jan 2023

@anjelicek26
@pribinak stolicu mal teraz nedávno robený na parazity a ok....to by sa za týžden zrejme tak akútne neprejavilo....

pribinak
21. jan 2023

Sono bruska?

kika831
21. jan 2023

Na pohotovost nie. Ale u nas celkom pomaha hylak- ten ste neskusali? Mozno mu nieco nesadlo.

autor
21. jan 2023

@kika831 hylak? Myslíš ten nedostupný tovar? Nedá sa kúpiť už pár mesiacov a ešte ďalších pár sa nebude dať.

terezka1947
21. jan 2023

Pozri,iba ty syna poznáš ...ak sa ti niečo nepozdáva,chod.
Z opisu to vyzerá,že stačí pediater v pondelok.
Ale my ho nepoznáme....

kika831
22. jan 2023

Ja som objednala z ceskych serverov a mam aj do zasoby. Za mna skvele probiotika.

autor
24. jan 2023

@kika831 ale hylak sa ani z čiech nedá momentálne kúpiť. Aspoň čo som ja pozerala