5 ročný chlapček má silné bolesti líčka

sopla1975
2. okt 2015

Ma niekto skusenosti z nasl. sysmtomom? Chlapec 5 rokov ma denne silne bolesti licka. Zapal ziadny nema, krv- usi- zuby vsetko je v poriadku. Neurologicka nam povedala, aby sme mu dali tabletku od bolesti a nema zaujem na dalsom vysetreni - to je uz druha. Neposle ho na MRT aby sa to mozno nasla pricina bolesti. Bolest na objavi niekedy vecer, niekedy v noci, niekedy rano. Poradi nam niekto, sme bezradny. Dakujem

ewelyn3
2. okt 2015

Ani trojklanny nerv to nemoze byt? Mozno ho ma nejako zacviknuty alebo co. Alebo ma este napada nejaka cysta...manzel mal nad hornym radom zubov cystu a bolelo ho to ako zub...zubar spravil rentgen a objavil cystu...riesili mu to potom na chirurgii. Teraz je uz ok. Niekedy sa zo zapalu hrdla alebo dutin vie urobit custa alebo nejaka zdurenina, ktora boli...skusila by som si vydupat rentgen alebo ultrazuk...nenechaj sa odradit, ked mas pocit ze je tam nejaky problem, tabletka od bolesti to nevyriesi!

pastinka
2. okt 2015

Mna napada slinna zlaza, ta vie tiez pekne potrapit, ked sa napriklad upcha vyvod, a mm mal taku reakciu na jednu ustnu vodu, teraz neviem ktoru, ze normalne dostaval krc akokeby v tej slinnej zlaze, boli to ako ked dostanes krc do nohy, chvilu trva kym to odoznie. Tiez by som to neriesila tabletkou, ale isla za tym, ked by to aj znamenalo ist k tretiemu, stvrtemu doktorovi.

pastinka
2. okt 2015

Este ma napada, skus sa zamysliet, ci v case ked mu to zacalo si nekupila inu pastu nez dovtedy mal, alebo nezacal pouzivat ustnu vodu, a ak hej, skus sa vratit k tomu co mal predtym a sleduj. Lebo ked pises rano a vecer ze ma tie bolesti (cez den sa to neobjavilo? A v noci, no neviem, niektore deti si este nevyplachnu poriadne pusu...), moze to suvisiet s ustnou hygienou, a teda keby som to nevidela doma na vlastne oci, tak by ma to ani nenapadlo. A ak nepomoze, urcite dalsie vysetrenia...