5 mesačná ma mesiac sopel

ewcurik
14. mar 2019

Baby som už zúfalá z mojej malej. Už mesiac ma sopel ale taký že jej to strašne chrapci a odsat ide minimálne. Bola som už 2 x u dr. naposledy jej dala mukosolvan a fenistil ale nič z toho nezabera predtým som skúšala aj sinupret ale nič... ja už neviem ako jej pomôcť kvôli tým diplom nevie ani poriadne spat a jesť

bellabell
14. mar 2019

@ewcurik a nemôže to byt alergicky sopel? Cca pred mesiacom začalo už niečo kvitnúť keď pozriete peľový kalendár.. 🤷‍♀️ Mesiac je podľa mna dlho na obyčajný soplik.

dskjhfdlkdjhl
14. mar 2019

@ewcurik u nas vzdy na sople davala lekarka pamycon a ten zabral. Su to atb kvapky do nosa.

renat04
14. mar 2019

tak za nou treba ist znova, ze to proste nezabera. Inak mna tiez napadli alergie, lebo klasicky spolik pochybujem, ze by mala az tak dlho. No ja by som sa vratila nazad k lekarke

vierka_z
14. mar 2019

@ewcurik Ja by som jej rozhodne nasivin nedavala, asi alergia ale radsej chod k dr nech vas poslu na nejake vysetrenie.

efaa
20. mar 2019

My sme mali aj ešte stále máme a liečime sa to isté....vyse mesiaca chrci, sople som minimálne vysala z nošteka....preplach morskú vodu, pamycon kvapky, sinupret, nasivin a nič nezabralo....nakoniec som používa tymianovu masť od Justu trochu uvoľnila hlien a zobrala som to hneď na vyšetrenie a máme zlatého stafylokoka. No snáď nebudete mať to isté. Moj malý 3mesacny berie antibiotika a len veľmi pomaly sa z toho dostávame.

ewcurik
autor
20. mar 2019

@efaa výter mala v poriadku ale ma antibiotiká až 6 deň lebo už mala priedušky chytene ale vôbec žiadna zmena som z toho zúfalá

efaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
efaa
20. mar 2019

@ewcurik Výter v ambulancii sme mali aj my ok,no hlieny pretrvávali a dok. predpisala antibiotika ktoré som mu nedala. Isla som s malým na krčné a tam tiež všetko ok. Potom mi to už nedalo žiadne zlepšenie tak som doniesla doktorke hlieny ktorý som malému vytiahla a v nich mal pozitívneho zlatého koka.