4-mesačnému dieťaťu som dala o kvapku viac probiotík

2. sep 2024

Ahojte idem si po radu.. Dala som dnes svojmu dieťaťu (4 mesiace) probiotika a nie som si istá ci mi nepadla o jedna kvapka viac.. Prosím vás môže sa niečo stať ak náhodou áno?😓 ďakujem za odpovede

stanulienkat
2. sep 2024

🙄

doriiis
2. sep 2024

Nie,nič sa nestane

marcellka32
2. sep 2024

Nič sa nestane

really8
2. sep 2024

No do p….. volam socialku

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia1979
2. sep 2024

Neboj nič mu nebude

ivik4
2. sep 2024

Pre boha 😒

autor
2. sep 2024

Ďakujem pekne.. je to moje prve dieta a prvý krát mu dávam lieky.. na krabičke je napísané že v žiadnom prípade nepresiahnut dávkovanie tak som sa zľakla.. aj ja som len človek a radšej sa opýtam skúsenejších.. takže ďakujem za odpovede.. aj za tie co mi pomohli aj za tie, ktoré ste si mohli odpustiť.. pekný deň

tykat
2. sep 2024

Max sa pototo. Inak nic. Sú to probiotiká nie otrava na mysi.

zaphyra
2. sep 2024

Neboj sa. Nic sa mu nestane.

domka222
2. sep 2024

Probiotiká ale nie sú lieky. Je to výživový doplnok. Ak sa presiahne dávkovanie, má akurát tak laxatívny účinok

ankare
2. sep 2024

Nič sa nestane.

januska12323
2. sep 2024

Probio nevadí viac, horšie by boli antibiotika ale aj s tým si telo poradí. Neboj sa.

diewcatqoo
2. sep 2024

A doteraz si mu nedavala ani vitamin D?

biglovemom
2. sep 2024

Jezisi kriste🤦🏼‍♀️

Ci prve ci 20te treba rozum zapnut.

thirstymonk
2. sep 2024

Probiotika sa testuju na ľuďoch tak, že im dávajú aj niekoľkotisícové dávky... a nič sa nikomu nestalo. Čo je navyše, sa proste vykaka, dont vory, bi hepy :D

autor
2. sep 2024

Tak vitamin d mu dávam od narodenia.. ale to je na pumpicky

really8
2. sep 2024

Ty si myslis ze na slovenskom/europskom trhu by bolo mozne predavat liecivo (ktore ani nie je na predpis) ktore by pri jednorazovom uziti jednej kvapocky navyse mohlo byt nebezpecne? Vazne? Vazne?????

rozculena
3. sep 2024

Ak toto nebude na žltom sloníkovi......😂

autor
4. sep 2024

@rozculena posli mu👍🏼🙂

rozculena
4. sep 2024

ja neposielam,on má príspevky zo skupín a ja nie som v žiadnej