4-mesačné bábätko s Naevus flammeus

miroslava545
12. jan 2021

ahojte je tu niekto komu sa narodilo babo s ohnom na tvari? potrebujem poradit ako postupovat lebo uz som mierne zufala :( lekari sa nevedia zhodnut co to je, ako vobec poatupovat a len tak cakat nechceme dakujem uz vopred za pomoc

silvi70
13. jan 2021

@miroslava545, najlepšie ti poradí @dextella14, na IG má uverejnený príspevok na túto tému (@karolina_baumgartner)

dextella14
13. jan 2021

Dobry den ano moj otec MUdr Baumgartner sa takymto pacientom venuje uz cez 25 rokov, je najvacsi odbornik defacto na tuto problematoku - mame laserove centrum www.paracelsi.sk

Aj tu na konovi som pisala ontejto diagnoze clanok- najdete na mojom nicku

miroslava545
autor
13. jan 2021

@silvi70 dakujem 🙏 poslem jej spravu

11iva11
13. jan 2021

@dextella14 Ahoj, dnes mi bolo doporučené vaše laserové centrum? Odstránite aj metličkové cievky na nohách? Po pôrode dvojičiek to mám hrozné...

11iva11
13. jan 2021

@dextella14 Odborne mi to nazvali "difúzne metličkovité venektázie bilat."

dextella14
13. jan 2021

@11iva11 ahoj ano. Pozri si prosim na mojom instagrame som pisala post metličky- aj s fotkami pred a po a na našej stránke máme túto tému odbornejšie spracovanú

11iva11
14. jan 2021

@dextella14 Super. Ak tie foto nie sú upravené v nejakom photoshope, tak to je presne čo potrebujem. Treba po tom zákroku nosiť tie kompresné pančuchy?
Kedy najbližšie máte termíny na vstupnú konzultáciu, dá sa aj nejako emailom objednať? (Nerada volám.)
A čo si mám predstaviť pod jedným impulzom....lebo - bolo by super mať predstavu o cene, ale asi sa dozviem až na tej konzultácii...že? Trocha sa mi zdá drahá - 17 €...ale zatiaľ som na vás našla len pozitívne referencie.

dextella14
14. jan 2021

@11iva11 boze nie, ziadny photoshop prepana. Nasa ambulancia bola zalozena v roku 1997, otec prednasal na mnohych aj zahranicnych kongresoch a ma publikacie v americkych casopisoch a knihach

dextella14
14. jan 2021

@11iva11 konzultacia stoji 17€, pacienti sa rocno objednavaju aj na zakrok. Jeden impulz je jeden vystrel lasera. Do 30 impulzov je cena 50€, na cievky tych impulzov moze byt ale aj viac, osetrenie moze stat aj 200-300 € podla rozsahu. To Vam ja z foto neviem povedat.

Cena zakroku je umerna cene pristrojov, ktore sa pohybuju v 6 miestnych cifrach. Takze asi tak

Ziadne kompresne pancuchy

11iva11
14. jan 2021

@dextella14 V pohode. Díky za rýchle odpovede. To musí byť nejaké znamenie 🙂
- včera mi odporučili vaše centrum a večer som tu našla vaše príspevky. Som zo Svätého Jura, takže Rača je super.
A teda ohľadom objednania môžem na ten email napísať?

Ešte, keď vás tu mám na dráte, v rámci toho hĺbkového čistenia pleti viete aj niečo urobiť s tými čiernymi bodkami, u mňa sú hlavne na nose? A robíte to aj teraz počas korony?

dextella14
14. jan 2021

@11iva11 lepsie bude ak zavolate na telefonne cislo a objednate sa tak.

Na cierne bodky profi kozmeticke costenie pleti a chemicky peeling.

Na insta mam aj cely post ohladom otvorenych komedonov

11iva11
8. feb 2021

@dextella14 Ahoj, tak dnes som bola u vás na tých cievkach na nohách. Jedno stehno, druhé stehno.
Prosím ťa, ubezpeč ma, ze sa mi to pekne zahojí 😀

dextella14
8. feb 2021

@11iva11 ano, treba dodrziavat pokyny po zakroku a bude to super ❤️ To sa vsetko pekne vstrebe

11iva11
8. feb 2021

@dextella14 No dali mi borovú vodu a nejaké masti.
Ináč, viem, že s tým nič nemáš, ale dostala som mierne mdloby, keď mi ma recepcii povedali cenu. Vraj na toto všetko bolo treba 200 impulzov. Keď pozriem, koľko ešte tých metličiek mám na nohách, hlavne ešte lýtka a členky, tak neviem, neviem...