4-mesačné bábätko pozerá hore

keppy11
20. okt 2023

Máte skúsenosť s tým, že by vaše sa často kukalo hore . Viem že sa to nemá, ale akonáhle sa syn nudí tak kuká hneď hore. Neviem prečo to stále robí a mám strach či to nie je nejaký problém.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keppy11
autor
20. okt 2023

@jj298 kuká sebe ako keby do zadu za hlavičku. Neviem to lepšie opísať.

viestta
20. okt 2023

@keppy11 a ako mu v tom chces zabranit? Ked bude mat v zornom poli nieco zaujmave, bude pozerat na to

simca06022011
20. okt 2023

no skus ho otocit, mozno tam za hlavou vidi nieco zaujimave 🙂

lentilka23
20. okt 2023

Ak vyvracia oci smerom hore, moze to byt epilepticky zachvat, natoc si ju na video a objednajte sa neurologicke

nin12345
20. okt 2023

@keppy11 boze zeny toto su fakt rady nad zlato..😵‍💫 ze kam ma kukat a ako mu v tom chces zabranit... v prvom rade ak tam ma nieco zaujimave tak to treba odstranit ale to asi vies ak tam nic zaujimave nema treba pozorovat ci vykruca aj hlavku a ci aj v inych situaciach si neprehyba chrbatik do céčka. Pre pokoj na najblizsej poradni to spomenut pediatricke pripadne jej aj ukazat treba foto ci video kde to robi.

dadka128
20. okt 2023

@keppy11 asi tam vidi nieco zaujimave .. skus ho otocit k smeru kam sa diva

anavixy
20. okt 2023

Ked sa nudi… keby mal nejake zachvaty, tak tie pridu ci sa nudi ci nenudi. Co znamena ze sa nudi? Odides vtedy od neho niekam zmerom za hlavu? Pokial sa prehyba cele dieta do luku, moze ist o hypertonus ci reflux. Treba eliminovat vsetky vnemy spoza hlavicky, zvukove aj zrakove. Tazko povedat, ked nevieme co ma za hlavou, robi to vsade? Vykruca len oci alebo celu hlavu, telo..? Kazdopadne je vhodne to natocit a najblizsie ukazat dr, pokial len pozera hore a inak je ok, ani neskuli, tak by som sa neznepokojovala.

deti95060810
20. okt 2023

spomeň pediatrovi na poradni...