4-mesačné bábätko chce byť stále na brušku

15. aug 2024

Ahojte, moje malé chce byť stále na brušku od vtedy ako sa tam naučila otáčať. Pred jedenim, po jedeni, pred spanim, pri prebalovani no proste pri každej priležitosti tam chce byť 😂 je to ok ? Mám jej pomôcť ďalej sa tam nejak rozvíjať ? Aké hry na brušku sa s ňou hrať ? Ukazovanie veci ju už moc nebavia, kupila som knizku so zvieratkami a vydavala som jej zvuky ako robia ale to ju už tiež nebaví, chce skúmať. Ak máte tipy na hry, čo ukazovať, pomáhať sa vyvíjať tak budem vďačná

pribinak
15. aug 2024

Však to je super, že chce byt stále na brušku.

autor
15. aug 2024

@pribinak super to sa teším, pred spaním je to ale celkom sranda no 😀 ona unavená, zýva veľa ale aj tak tam bude

pribinak
15. aug 2024

Nezaspi na brušku?

autor
15. aug 2024

@pribinak to veru nie

lucia13022023
15. aug 2024

Syn bol takýto. Naučil sa v 2,5m pretacat a od troch mesiacov vkuse na bruchu. Aj v kočíku 🤣
Ale teda zaspávat na bruchu nechcel, ja skm ho usoavala na rukách a potom položila, do sekundy bol na bruchu.
A teda hry, kúpila som kontrastnu hraciu deku, rôzne tie čierna na bielej hračky co sú.

3petka
15. aug 2024

To je najlepšia vec čo môže mať dieťa rado. Môj prvý syn tiež bol rád na brušku.
Druhý zase brucho neznášal, bolo to poznať neskôr na štvornožkovaní a tak... čo som sa navymyšlala aby tak vydržal a tie kecy doktorky ani nehovorím.
Teraz je jeho poloha na bruchu naj pri spinkaní.