3-týždňové bábätko sa potí

lena1000
26. sep 2024

Bábätko sa stále potí aj keď spí je to normálne?

maminkadeticiek
26. sep 2024

Moze byt a nemusi.Odporucaju v takom.pripade urobit endokrin.testy.Ale casto to byva dedicna zalezitost.Pozri sa na seba,manzela,vasich oboch rodicov.Poznam pripad kedy babatko noc co noc pri zaspavani prepotilo oblecenie a vsetko testy dopadli absolutne v poriadku.

anjelicek26
26. sep 2024

Aj nas maly sa extremne potil, cela hlavicka kvapky potu pri jedle... vsetky testy ma v poriadku... proste pre neho to bola makacka...

deedol
26. sep 2024

kolko mate stupnov, ako ho obliekas, poti sa vnutri, vonku, bdele, v spanku?

lena1000
autor
26. sep 2024

Aj keď kojim tak sa potí ale aj keď spí snáď bude v poriadku zajtra skúsim ísť k lekárovi

lena1000
autor
26. sep 2024

@deedol Akurát máme teplo a len perinku a dupačky ponožky a body viac nič tak nechápem

beata_k
26. sep 2024

@lena1000 Tak je riadne naobliekane. Ani sa necudujem, ze sa poti.

deedol
26. sep 2024

ak mate teplo, tak by som ho nechala len v overale (pripadne ak nemas, tak body, dupacky, ponozky, ale v overale sa moj potil menej). a podla mna je normalne, ze sa poti pri kojeni a v spanku, aj moj mal vzdy az vlasy spotene.

nevenka
26. sep 2024

Nase tretie babo bolo spotene pri dojceni, a teraz ma 3,5 roka a stale, ked zaspi, tak sa spoti, hlavne na obedny spanok. Prepoti vankus, tricko, celu posyel proste. A je OK.

pinkgirl
26. sep 2024

@lena1000 je to normálne. Predstav si že dojčenie je pre dieťatko namáhavé ako práca - aj ty keď manuálne pracuješ tak sa spotis. Detičky ešte nemajú v tomto veku klasickú termoregulaciu a tak sa potia hlavne na hlavičke.

juliavolna
26. sep 2024

@lena1000 áno je to ok - ale je veľmi oblecene.

euka210
26. sep 2024

@lena1000 ked mate teplo a je v perinke, tak jasne ze sa poti...asi je mu horuco. Nas prvy bol sept.a bolo este dost teplo a tiez sa potil...pri dojceni, ked spal. Neskor som perinku cez den zrusila.

ina2405
27. sep 2024

@lena1000 je mu príliš teplo, "len bodynko, dupačky a ponožky a perinku" zruš perinku a uvidíš

jumama
27. sep 2024

Nas poslali na vysetrenie krvi na cukrovku, mavala dcera spotene nozky zospodu, slapy, na poradniach. Nepotvrdilo sa nic take.