3 týždne choré dieťa

25. feb 2024

Zdravím sú aj vaše deti teraz tak dlhšie choré ? Moja brala atb a stále sopli aj kašle teraz tak vykasliava vlhko príde mi to už veľmi dlha doba :( 3 týždne ..medzitým vraj 5ta choroba lebo mala aj vyrážky ..sú. Vaše deti na tom podobne ?

sapetka
25. feb 2024

Moja kasle uz mesiac asi..

lily14
25. feb 2024

Podobne

1mina
25. feb 2024

dcera kaslala dva mesiace, ale teda nakoiec to bol zapal pluc, ale to nechcem strasit, a syn kasle tiez uz dva mesiace, k tomu mal 3 krat od januara prieduskovy nalez, vytery ciste, krv cista, tak uz ho len objednala na plucne

lb1984
25. feb 2024

Naša v januári 4 dní teploty kolo 40 od vtedy škaredý kašeľ cca 3 týždne, začali sme riešiť mala ísť na imuno, schmatla znova 40 a skončili sme v piatok v nemocnici dg zapal pluc. MUDr. nas nepočul len nalez na prieduskach, 1 Dr na prijme detto dg bronchitída, večer už počuli dg zapal pluc. Berieme atb do žily zatiaľ nevieme ci zaberajú lebo teploty ma síce do 39 ale ma😪 ja som blbá lebo som sa uspokojila s tým ze sú rôzne vírusy je po prekonaní a kasle už 3 týždeň. Nie nieje to normálne. Ak by som to riešila skôr neskončili by sme tak

kleopatra114
25. feb 2024

Od 26.11- už dva týždne našťastie nekaslu .