3-ročný syn sa začal v noci potiť

11. jún 2024

Ahojte, prosim Vas mam otazku.Syn skoro 3r zacal potit v noci, pyzamko mal cele mokre musela som ho prezliect vcera v noci…predtym vobec nebol spoteny ked spinkal…ma aj viditelne uzlinky na krku, to ma uz viac ako pol roka…zajtra ideme kvoli tomu na odber krvi… na internete som citala hroznostrasne pribehy, od leukemii po lymfom😩😩 je mi zle z toho celu noc som nemohla poriadne spat…. mali ste to niekto a bolo nakoniec vsetko v poriadku? Inak v izbe sme mali 22.8C cize nebolo moc teplo…dakujem

ivanakal
11. jún 2024

moj syn sa takto poti od malicka. Ma 9 rokov. Nikdy som to nejako neriesila. Mama spominala, ze toto iste mal aj moj brat. A je z neho zdravy chlap. 🙂. Prosim ta, necitaj blbosti na internete, podla nich by som mala milion diagnoz. 😀 Inak, my mame v spalni 19°, 22,8 sa mi zda vela.

nevenka
11. jún 2024

@ivanakal no a co ma robit, aj my tak mame v byte a v kuse vetrame, a aj tak...
To bude podla mna tym, ze je mu proste teplo. Nas 3,5 rocny sa aj poobede po spanku zobudi cely mokry.
Teraz mam otvorene okno v obyvacke a 24,9 stupna, a to ani slnko este nezacalo svietit. Juzna strana.

egonsk
11. jún 2024

@ivanakal mam v spalni 25 a rano ma najdes zababuseneho v paperovom paplone :D
Kazdy clovek ma ine vnimanie tepla. A s tym potenim, su ludia co sa potia vzdy (moj brat napriklad tiez).

maminkadeticiek
11. jún 2024

Moj maly sa mimoriadne poti od narodenia.Este ako babatko ho vysetrili na endokrinologii,kompletne krvne testy,vsetko ok.Odvtedy neriesim,je taky.Ale urcitebto treba vysetrit ale nedramatizovat.

autor
11. jún 2024

@ivanakal no ja som rada ze zatial mame “iba” tolko stupnov, a to este take horucavy ani neboli🫣😁 ale mne ide o to, ze syn nikdy nebol spoteny, ani cez den ani v noci…a plus ma aj tie uzliny na krku😩😩😩 mna ide porazit…ale s tym internetom mate pravdu, ja hned vselico citam a potom som nervozna…

januska12323
11. jún 2024

Nečítaj blbosti, daj ho vyšetriť a uvidíš. Tipujem, že mu bolo proste teplo. V noci vetráte?

ivanakal
11. jún 2024

mozno ma nejaku zacinajucu chorobu, tym myslim bezne prechladnutie. Neboj sa, nebude to nic vazne, musis mysliet pozitivne. 🙂

marhulka13
11. jún 2024

Môj syn je tiež od malička upotene nočné dieta, prevliekam mu periny každý druhý deň. Dcéra je zase opak, aj teraz spi v župane, ponožkách, deka a paplón. Nič mu nikdy nezistili a to už bude mať 14

peta2202
11. jún 2024

Podla mna to zase na toto rocne obdobie nie je nic nezvycajne, potim sa aj ja, horsie sa mi uz aj zaspava, prehadzujem sa. Mame doma strasne teplo a pravdepodobne aj vy. Nestresovala by som, ved to je bezna vec. 🙂

lossless
11. jún 2024

V spalni mame 18-19 stupnov, maly sa viac poti od narodenia. Pred rokom sa to na par tyzdnov zhorsilo, robili mu krvne testy a mal malo zeleza. Po uprave hodnot sa poti menej, no stale viac ako ine deti co mame v okoli.

vanilkovazmrzka
11. jún 2024

Pre lasku boziu ako sa clovek od spoteneho pyzama dostane k leukemii? 🤦🏻‍♀️

samuelfk
11. jún 2024

Hlavne žiaden stres, môže to mať úplne banálne príčiny, je tam teplo, alebo je moc zababušený, stačí možno mu dať menej vrstiev. Alebo možno trochu prechladol, to sa človek tiež viac potí, trojročný vám asi nepovie, že ho pobolieva hlava. Ak to pretrváva, navštívte lekára, ale žiadna leukémia ani nič.

nevenka
11. jún 2024

@ivanakal aj to moze byt...

silviaeli
15. júl 2024

@vanilkovazmrzka úplne ľahko..daj si zmrzlinu a študuj , zda sa že máš čo..