3-ročný syn sa pošmykol

5. aug 2024

Maminky troj ročný syn sa teraz doma pošmykol a sekol si horné ďasno neviem mu to tam pozrieť je tam krv. Vyzerá to skôr na roztrhnutu hornú uzdičku. Neviem to proste pozrieť a zhodnotiť či to je na šitie. Na pohotovosti mi nedvíhaju a on už zaspáva. Čo mám robiť? Bojím sa že mu to bude v noci viac krvácať. Ale on už chudák zaspáva v obývačke.

zuza.m
5. aug 2024

Hkavicku si nebuchol?

autor
5. aug 2024

@zuza.m nie iba pusku

zuza.m
5. aug 2024

Tak ja by som ho este podrzala hore kym prestane krvacat

autor
5. aug 2024

@zuza.m veď to som sa snažila ale už ho vyplo pri mne po sediačky plač ho vždy vyčerpá tak som ho uložila spať už to až tak nekrvaca. Ráno kam s nim ísť? Pediater?

januska12323
5. aug 2024

Len mu to chlad a keď ráno nebude krvácať stačí kontrola u pediatra. Ak je to len uzdička ani tam by som nešla.

kandelabra
5. aug 2024

Rano by som to este pozrela ako to vyzera, a podla toho uvidis ci to treba riesit alebo nie. Alebo aj teraz ked spi, aspon sa nebude vrtiet a dobre uvidis co tam vlastne ma.

janinah
5. aug 2024

Toto rieši zubár,ale je veľmi pravdepodobné, že sa to zahojí samo,ráno pozri ako to vyzerá.

a_andrejka4
5. aug 2024

Z uzdicky vzdy ide krvi jak z 🐖🤭 rano by som to pozrela poriadne 🙂 a potom riesila ale ako uz bolo spomenute uzdicka sa zahoji sama, uz si ju roztali obe moje deti a vzdy je to prave najvacsi sok kvoli tomu krvavaniu

danielahamar
5. aug 2024

Hlavne na noc mu daj vyššie hlavu, aby keď náhodou tieklo, išlo z pusy von a nie do hrdla

andrea_82
5. aug 2024

Nas si presne tak buchol pred 2 dnami, ranka na hornej uzdicke, krvi naozaj ako keby si spravil neviem aku ranu. Na druhy den uz ani nevedel, ze mu nieco bolo.

autor
5. aug 2024

Pozerám ho aj keď spí má napuchnuté celé ústa bojím sa či to nemá celé rozťate krv nevidím nedá sa mu pozrieť do pusy.

autor
5. aug 2024

@andrea_82 mal to aj napuchnuté? Môj má celú hornú peru

andrea_82
6. aug 2024

Nie, nastastie to napuchnute nemal. Ale moja skusenost je, ze tieto zranenia v ustach sa hoja rychlo.

autor
7. aug 2024

@andrea_82 áno máš pravdu už je dobre nikam sme nemuseli ísť