3-ročný syn má začervenané oko

3. jún 2024

Syn ma 3r, nemal ani uraz ani alergie nema, ale uz par dni ma jedno oko vo vnutornej strane zacervenane, take ruzove, akoby mu popukali cievky. Cakala som ze sa to vstrebe ale nejak sa to nevstrebava. Mame este pockat alebo ist ku dr? A potrebujeme vymenny listok s tymto ku ocnej doktorke?
Pripasne aj viete co by to mohlo byt, poradili by ste mi?
A mame doma ocutein sensitive plus, mozeme mu zatial dat kvapku toho tam?

gabika0825
3. jún 2024

A svrbí ho to? Má oko aj napuchnute ? Išla by som k pediatricke, ona už vyhodnotí či to je na očného alebo či predpise iba nejaké kvapky

autor
3. jún 2024

Nesvrbi ho to vobec, ani si to nesucha, nema to opuchnute ani podrazdene. Proste ma len vnutorne bielko take ruzove akoby mu popukali cievky. No len to trva uz tyzden, neviem ci ist s tym ku dr alebo co

dame2
18. aug 2024

@autorka prosím ako ste dopadli? Máme podobný problém

autor
18. aug 2024

@dame2 uplne same to preslo, bez dalsich komplikaciim netusime co to bolo, ale proste o par dni to uz bolo prec. Mozno len maly prievan do ocka dostal, alebo cosi take, chvalabohu uz je to davno ok 😊😊

tianna
18. aug 2024

U nás sa to stáva občas, neviem tiež z čoho to je, ale veru trvá aj týždeň občas aj dlhšie kým sa to úplne zahojí. Dobuducna keď to trvá dlhšie tak je super Ocuflash bez konzervantov na to 🙂