3-ročné dieťa zjedlo z punčového rezu

31. júl 2022

3 rocna zjedla polku puncoveho rezu, neviem ci tam bola iba aroma alebo punc, bude jej nieco?

pukina
31. júl 2022

😀🤦🏻‍♀️

malapepka
31. júl 2022

Nie, dcerke nebude nic. Pokojne moze kusok aj zajtra.

katyav
31. júl 2022

Dáva sa do nich rum. Nebude jej nič, každopádne by nemala teraz šoférovať...

fadama
31. júl 2022
bessie12
31. júl 2022

Ja som ako 4 alebo 5 rocna vypila pivo 😂 Nic jej nebude.
Chapem, ze sa ludia boja o svoje deti, ale stresovat sa kvoli kazdej prkotine a este pytat sa na nete ( co robili nase babicky, ked vtedy este o internete ani len nesnivali hmm ) mi teda ako normalne nepride. 🙄

janickacrazy
31. júl 2022

@bessie12 naše babičky o puncovom reze ani nesnívali a moja napchala sestrinu 3-mesacnu dcérku fazulovou polievkou, že však čo, kedysi sa to tak robilo a basta 🤪

bessie12
31. júl 2022

@janickacrazy do mna babka napchala slaninu. Mala som vtedy 6 mesiacov 😀

zenazaba
31. júl 2022

A ja, reku, ze si zhresila. Nazov som totiz precitala ako "Diéta a punčový rez" 😄

nanka3
31. júl 2022

aj ked sa dava rum, ten “nálev” sa zvykne povarit (aspon tak robieva moja mama), cize alkohol sa z toho odpari, ostane max. prichut, navyse tam ide do celeho kolace mala rumu a ktovie, ci vobec v kazdom je ten rum, alebo len aroma, urcite sa neboj

koniarova
31. júl 2022

Polku plechu,či polku rezu?😁😁😁 Z polky plechu by jej niečo aj mohlo byť.😁

pukina
31. júl 2022

@koniarova z polky plechu by teraz to cukrom naspeedovane dieta davala dole zo stropu 😀

xena0
1. aug 2022

😂😂😂 smer pohotovosť na výplach žalúdka jednoznačne

maciatkolulu
1. aug 2022

@xena0 bacha, ona to urobí.... A úplne vážne.
@janickacrazy moja babička snívala a prababicka sa mohla vykašľať na nejaké slabé puncaky, iné exrazity sa piekli a varili a neboli aromy, pekne poctivo🤣. Dofrasa, mam chuť, že si ja pôjdem kúpiť 🤣🤣🤣dieta, nedieta. Tentoraz nie dieťa, ale fakt diéta🤣

emily_666
1. aug 2022

Urcite nic sa nestalo. Kolac ako kazdy iny. 🤣

januska20
1. aug 2022

Ak je zákusok z výrobne, verte tomu,že to okolo rumu ani nebežalo.

mirkava
1. aug 2022

😄😁👍

jaskolka
1. aug 2022

Do punčoveho rezu ide bud aróma s punčovou príchuťou, alebo rum. Určite nie samotny punc, to len na okraj.
Keď to bol koláč z cukrárne, tam je len aróma. Keď to bol domáci, tak možno tam bol pridaný ten - im, ale na celý koláč možno jeden stamperlik.
A ešte sa to aj pečie. Takže na 100%dieťaťu z toho nič nebude.