3-mesačné dieťa nevie spraviť trakčnú skúšku

lylyjana
28. feb 2024

Ahojte. Dieta nevie spravit trakcnu skusku (dvihanie sa ked ho chytia za ruky). Davnejsie mu jej slo, teraz vobec. Je cula, pretoci sa aj na bok, na bruchu drzi krasne hlavu, hracky na hrazdicke si pritiahne. Co to moze znacit, ked to nevie? Da sa to cvicit?

any3108
28. feb 2024

@lylyjana môj syn trakcnu skusku nezvládol ani ako 6 mesačný, proste nevedel čo sa od neho chce. Keďže je to pohyb, ktorý sa nemá podporovať a doma cvicit, spravila to len dr. Na každej poradni a hodnoti sa to ako jeden z faktorov. Dnes má syn 2 roky a nikdy v ničom z dôležitých míľnikov nezaostával.

kacena4
28. feb 2024

toto sa necvici je to len skuska zistuje sa ako je na tom motoricky dieta. o nic nejde

minesasubu
28. feb 2024

Urcite to nerob sama doma , je to nebezpecne ak to nerobis spravne mozes dat dietatu nespravny signal na pohyb
toto si precitaj prosim , ja som kazdemu zakala to robit pri malom kazdemu okrem odbornika
https://feesio.sk/trakcna-skuska-alebo-co-nerob...

jana005
28. feb 2024

@lylyjana ahoj, mne to dcéra robila, až potom po očkovaní myslím v šiestich mesiacov jej to nešlo, tak nás lekárka poslala na neurológiu.
Tam bolo všetko v poriadku, ale detská lekárka nás poslala aj na nejaké cvičenia.
Chodili sme do jej jedného roka

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz