3 mesačné dieťa má nádchu

majusik1
21. sep 2012

ahojte babenky chcem sa vas opytat,co pouzivate proti nadche pre 3 mesacne babo.mam morsku vodu physiomer baby ale ked mu strieknem do nošteka,tak sa až dusí a dokonca mam pocit akokeby mal až v pusinke.a strašne začne plakať.velmi silno stieka.ako mam mu davat?poradte.

gubcikova
21. sep 2012

dávam homeopatika coryzália.10tabl.rozpustené v 10ml vody a každú hodinu 1ml.do nošteka libenar a po odsáti nasivnin soft

strapco13
21. sep 2012

@majusik1 pozri do mojho fotoblogu na clanok o toalete nosa

mimi
21. sep 2012

@majusik1 ja som tiez pouzivala physiomer, ale ja som to nakvapkala na vaticku a vytierala malej tym nostek, no a hlavne casto odsavala sopliky.

tinki
21. sep 2012

@majusik1 môžeš si kúpiť aj inú morskú vodu, ktorá len kvapká..nemusí to byť sprej. No a ak má veľa, tak odsávať, vyplachovať, odsávať..

luciferkax
21. sep 2012

Ja som kvapkala materské mlieko a Libenar - je to síce "iba" slaná voda, ale predáva sa v ampulkách, čo som ja a moje deti ocenila, kedže spreje do nosa mi prídu strašne drastické :D

mimi
21. sep 2012

@luciferkax physiomer je tiez v ampulkach 😉

luciferkax
21. sep 2012

@mimi to fakt? ešte som taký nevidela... ja som mala physiomer baby 0plus, o amplulkách som ani nevedela 🙂 🙂 🙂

mimi
21. sep 2012

@luciferkax doma ho mam, ja som ten pouzivala, je to ako Libenar 🙂

luciferkax
21. sep 2012

@mimi tak to musím popozerať v lekárni, to je v takých istých ampulách ako libenar? Lebo ten Physiomer sprej je fakt "peck" do nosa

fraufrt
21. sep 2012

ja som davala physiomer (20x5ml - ampulky, cena 4,20e) na vatovu tycinku a vytrela som nostek... a odsavala.

di11
23. feb 2014

Dnes som bola na pohotovosti, povedal ze v ziadnom pripade nie odsavat u takeho maleho babatka