3,5 ročný syn má teplotu 38,7°C

gupka27
23. feb 2016

Ahojte, mam 3,5 ročného syna od soboty ma teplotu teda nie nonstop aj ked v podstate ma 38,7 dám mu nurofen tak mu ustúpi, cca o 5 hodín zase viac ako 38 stupňov. V pondelok sme boli u lekárky ktorá vyšetrila moč ten bol v poriadku, vraj ma len trocha zapálene hrdlo. Nedostali sme lieky. V pondelok cez den teplotu nemal ale v noci zase cez 38 a zase ten istý kolobeh s nurofenom 5 hodin bez teploty a potom zase. Idem teraz na pohotovosť ked prídem z práce, ale ak ste mali niečo podobne z deťmi aj vy ukľudnite ma trocha co to môže byt. Lebo sa začínam báť. Žiadne príznaky choroby iba teplota

pribinak
23. feb 2016

CRP mu nerobila?

gupka27
autor
23. feb 2016

@pribinak nie nerobila kvôli tomu idem teraz na pohotovosť aby mu urobili

veronikapodolska
23. feb 2016

aj my sme to mali po 3dnoch teplôt sme išli k lekárke a tá dala len sirup od kašlu a povedala vytrápte sa s teplotami, ale po ďalších 2dnoch teplôt malá ( 1,5) už bola hotová, apatická len ležala tak som znovu išla a dala jej antibiotika a do 2 dní bolo dobre 😒

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gupka27
autor
23. feb 2016

@veronikapodolska
@matkamirko bože baby ani neviete ako mi vaše odpovede dobre padli.dakujem

deginko
2. feb 2019

Necitala som komenty,ale vhouse prvom rade. Ak stupa teplota nazad po 3hodinach co das nurofen tak treba striedat s paracetamolon,nam nurofen tiez vzdy zabwre len, na chvilku a ked dam paracetamol ten vzdy zaberie