3,5 mesačný syn 4 dni nekakal

babyttcirl
22. máj 2021

Ahojte mamicky,

Moj maly dnesnuz 4ty nekakal. Je plne kojeny. Cvičím s nim, davam probiotika, vsetko a nic. Minule som dala rejtalnu rurku a potom sa velmi vykakal. Teraz vidim ze tlaci ale ze to moc nejde. Tak neviem ako casto mozem použiť tu rurku? Nechcem aby si na to zvykol. Doteraz s tym problém nebol.. ďakujem za rady.

simsalabim
22. máj 2021

@babyttcirl kojene deticky nemusia kakat kazdy den. Moja najstarsia raz nekakala celych 11 dni a ked to z nej vyslo, nebolo to nijako pozoruhodne. Lekarka mi povedala, ze materske mlieko je tak dobre stravitelne... ze aj dva tyzdne niektore babatka nekakaju.

monika4519
22. máj 2021

@babyttcirl tiež sme boli na to podobne a je to v pohode ...nám dokonca malá aj keď sme už začali s príkrmami tak kakala raz za 3-4 dni a všetko je v poriadku

zuzkac2711
22. máj 2021

@babyttcirl nič sa nedeje. Plne kojene deti nekakaju niekedy aj 2 týždne. Nemusíte sa báť ničoho. Som zs takže viem o čom hovorím.

babyttcirl
autor
22. máj 2021

@zuzkac2711 oki vyborne, velmi pekne dakujem!

didi2102
22. máj 2021

@babyttcirl moja kojena má rekord 9dni,cvičiť s ním netreba, kojene deti bežné nekakajú aj cez tyzden

carduelis
22. máj 2021

@babyttcirl moja kojena kaka raz za 5-6 dni, prvy syn, kojeny, zas aj 2x za den

bubuzu
22. máj 2021

@babyttcirl moj syn kakaval raz za tyzden,v utorok...😂 kojene deti to tak mozu mat,ale zas,treba byt aj pozorna a ak sa ti nieco nezda,radsej sa poradit s lekarkou

babyttcirl
autor
23. máj 2021

@bubuzu no on kakal kazdy den, potom každý druhy a teraz zacal raz za 3 dni...