20 mesačná dcérka nepapá, nepije a je uplakaná. Čo jej je?

sisa0310
23. jún 2013

Maminy do vcerajsieho dna bola mala (20mes) uplne v poriadku... papala, pila vela vody, pekne sa hrala... no dnes zvrat... odkedy sa rano zobudila nechce jest, odmieta vodu a je uplakana, mrzuta... co to moze byt? zasli by ste k doktorke? moze zo mna citit pravdupovediac psych.vycerpanost a nervozitu? bojim sa o nu a velmi mi je toho luto ☹

bona
23. jún 2013

Keby sa moje dietko spravalo tak ako popisujes,rozhodne by som k lekarovi isla.. 😅

linajka
23. jún 2013

Zeby zuby? Tiez sme presli podobnym obdobim, tiez okolo 20 mes, nechcela jest skoro nic, uplakana, mrzuta, ... Ale ona teda aspon pila. Pokial naozaj nepije, urcite treba ist k doktorovi, dehydratacia je u takeho dietatka velkou hrozbou... A najmä v horucavach!

adinkag
23. jún 2013

poyri sa ci nema v puse na take biele fliaciky zabka to volaju nasa vtedy bola takato....

dendy1
23. jún 2013

Ak bude zajtra ráno na tom tak isto tak určite choď k lekárovi. Ak by to aj bola reakcia na tvoj stav, nebude jej lepšie kým sa nedáš dokopy ty. A to ti pôjde lepšie len ak si budeš istá, že nie je chorá a nič ju nebolí. Si tu pre ňu, tak sa drž a nech ste čoskoro obe fit 🙂

mia78
23. jún 2013

určite by som zašla k lekárke..môj malý mal tiež take príznaky a mal angínu a to bol bez horúčky...

preshibana
23. jún 2013

Zvlastne je,ze nasa Ajka (19 m) sa od vcera tiez takto sprava,hoci pit zatial relativne chce....ale place a fnuka v kuse... ☹ A zuby to budu len do urcitej miery,to mame odsledovane...a co je najhorsie,uz mame problem aj so zaspavanim a spankom,kedze sa zobudi v noci a place a place a place.. :-/ Preventivne jej teta,pediatricka,nasadila kvapky do uska... tak uvidime.

jankabodka
23. jún 2013

Ja by som sla k lekarovi. Moj syncek maval zasa zo dna na den obdobie, ze polihoval, bol akoby bez sily, nemal teploty, ani sople, ani kasel,
nic.. len malo jedol a bol malatny. Myslim, ze to mohla byt nejaka viroza - vraj aj taketo bezteplotove mozu byt. Ale pre klud je lepsie ist k lekarke. Ahoj 🙂.

marissenka
23. jún 2013

zasla by som k dr...ale,mozno ju boli hrdielko.skus jej uvarit kamilkovy caj a po troske nech pije.