2-ročný prehltol 20 centov

13. júl 2024

Ahojte. 2r zrejme prehltol 20 centovku. Myslíte ze ju normálne vykaka? Či hrozí nejaké upchatie? Ďakujem

markusrasford
13. júl 2024

Vykaka

stellarstar
13. júl 2024

Upchatie čoho? Bože to ste vy ako deti nikdy nič neprehtli? Veď to je úplne malinké nemá sa kde Upchat Veď nejde cez cievy či aorty. Zajtra to vykadí

deti95060810
13. júl 2024

možno vykaká 40 centov..😉 srandujem
neboj, nič sa nedeje.

gubka71
13. júl 2024

Ja by som išla na pohotovost.Je to malé dieťa..

andreakukelova
13. júl 2024

Treba ísť na pohotovosť. Ak je v minca v žalúdku resp.už v črevách nie je problém, vykaká, ale ak sa zasekne v pažeráku, mohol by byť problém...

autor
13. júl 2024

@stellarstar v poriadku ale 2r dieťa má predsa len tie čreva menšie. Akože tiež si myslím,že to bude ok,len som asi chcela ukľudniť.

slniecko5
13. júl 2024

Keď sa nedusi, nezvracia, malo by to byt OK. Zislo to dole. Môj 9m prehltol 50 centov a skončil na operačnom stole, ale dusil sa a zvracal.

autor
13. júl 2024

@andreakukelova ale to by asi mal nejaký problém nie? Lebo jemu nič nie je

fiafia
13. júl 2024

Mala som v blízkom okolí teraz nedávno a boli na pohotovosti. Tam skontrolovali kde sa nachádza, ci sa niekde nezasekol. Rozhodne by som to nepodcenila a išla skontrolovať.

ullala
13. júl 2024

Ako dieta som bola v nemocnici a do izby mi dali spolubyvajucu, ktoru museli sledovat, lebo prehltla mincu. Takze az tak na lahku vahu by som to nebrala.

nikdenikto
13. júl 2024

Ja by som šla, teraz síce nemá problém ale môže nastať, ak sa to náhodou niekde zaseklo. A zase 20 cestovka nie je úplne najmenšia

januska12323
13. júl 2024

Išla by som na rtg, zistia kde je a podľa toho povedia čo ďalej.

lossless
13. júl 2024

Zavolaj na pohotovost a spytaj sa , ci mas prist. Vedia to odhadnut.

vkatush
13. júl 2024

Pohotovosť, pre istotu, nech skontrolujú. Minimálne tam zavolaj, čo ti povedia.

Manžel ako dieťa prehltol 10 korunačku, museli ju vyberať a ďalších 11 dní strávil v nemocnici. Takže nie je to sranda.

minilla
13. júl 2024

Nasa zjedla 5 centovku a stazovala sa na bolest chrbta. Boli sme na pohotovosti, spravili Rtg a povedali, ze uz je v dolnej casti, len cakat, kym vyjde 😃.

ivaa_
14. júl 2024

Na oddelení sme mali presne takéto bábo na odsledovaní .. rano sa prevážalo do BA .. nepodceňuj to

andreatytler
14. júl 2024

Tiez si myslim ze 2 rocny ma tie creva velmi male. Kedze nevies naisto ci ju zjedol, nebudes vediet ci nevysla preto ze je zaseknuta, alebo nic neprehltol. Isla by som urcite na rtg. aby to potrvrdili alebo vyvratili a hadam aj daju dalsie rady ako na to.

olusik112
14. júl 2024

Moj syn nedavno prehltol tiež 20 centovku a boli sme na pohotovosti. Kazali nam davat mu vela vlaknitej stravy. Po 3dnoch na kontrolnom rengene bola minca stale v žaludku nepohla sa vobec. Bol piatok tak kontrola v pondelok ak by ju nevykakal tak aj s vecami na hospitalizaciu. Tesne pred odchodom z domu chcem kakať aaaa bola tam. Takže som sa nikdy v živote z hov... netešila viac ako vtedy 🤣. Takže určite chodte nech sa kuknu či sa niekde nezasekla

andreakukelova
14. júl 2024

@fiafia ak je minca v pažeráku, nemusí mať problém hneď, len keď začne jesť, resp.neskôr

taktotedanie
14. júl 2024

Pohotovost a cim skor
Cudujem sa co ti tu radili ine matky

maxiva
14. júl 2024

Moja dcéra prehltla 50 centov.. Asi dva dni sme čakali, či to náhodou nevykaka.(doma).potom sme museli do nemocnice. Tam jej dávali prehanadla.. A kupovala som jej veľa nektariniek a ovocia so šupkou. Asi až na 5 deň to vykakala... Hrozný zážitok..

maxiva
14. júl 2024

Treba na rentgen kde ta minca teraz je.. Či sa posuva

duppka13
14. júl 2024

Isla by som na pohotovost

autor
14. júl 2024

No hlásime sa, na pohotovosť sme nesli,keďže mu nič nebolo, povedala som si, že počkám na prvé 💩 a veruze tam tých 20 centov svietilo 😆 takže 🍾.
Díki všetkým ❤️