2-ročné dieťa často ciká

11. sep 2023

Ahojte. Idem na pointu. Od rána sa mi zdá že malá veľa ciká..má 2 roky už chodí na šerbel..včera ešte normálne no dnes od rána bola už 3 krát a to vstala po 8mej..akože ona aj pije dosť...moč jej nesmrdí nesťažuje sa na nič ani únava nič aktívna je na baterky...mám počkať či to bude pretrvávať? Či?

januska12323
11. sep 2023

Keď veľa pije musí aj veľa cikať. Koľko je to veľa?

autor
11. sep 2023

@januska12323 tak ráno pocuckávala fľašu aj pri raňajkách aj po si dala a v noci máva ešte mlieko teda nadránom. Ale aj tak sa mi zdá že ciká viac ako vypije😃lebo neciká pár kvapiek. Ale moč nie je ani tmavý ani nič. Normá ako vždy. A dokonca pila aj keď cikala. Na šerbli.

tanyan
11. sep 2023

3x za 2 a pol hodiny nie je až tak veľa, ak pije dosť... Ja som vstávala pred siedmou a už som bola 5x. Aj keby to ešte pretrvávalo, tak pokiaľ to nebolí a nesmrdí, tak to nie je kritická situácia. Vždy je lepšie, keď sa telo očisťuje (mechúr vyprázdňuje) častejšie ako príliš málo.

ivangeline
11. sep 2023

Ked este pije aj mlieko nad ranom....tak jasne ,ze cika vela.

autor
11. sep 2023

Ďakujem za odpovede.

januska12323
11. sep 2023

Tak mala asi 3 fľaše mlieka za noc a ráno? Logicky musí ísť aspoň 3 krát, nemá taký mechúr aby vydržal toľko tekutiny. Ja som mala asi 3 poháre vody a tiež som už bola 3 krát.