2-ročná dcéra pri cikaní plače

11. apr 2024

Ženy ahojte , nemám s dievčatami skúsenosť tak preto sa pýtam. 2 ročná dcéra plače keď cika , nechce si to dat vôbec pozrieť zatvára nôžky keď chcem pozrieť, nakus som zahliadla ze to ma kus červené ale riadne sa mi to pozrieť naozaj nedá. Tak som ju zobrala pod sprchu umyla čistou vodou vysysila a tak jemne vytierala repikom , alebo ju dat sadnúť do vody s repikom ? Ci ? Dala som jej aj imazol na rýchlo zas natrela ako sa dalo
Nosí ešte plienky, no ako som dnes toto zistila keď začala plakať tak ju dávam stále na nočník ale plače aj tam až sa stavia :/ . Neviem ci to môže mať zaparene alebo ci z prechladnutia netuším. Zajtra pôjdem k doktorke ale zatiaľ ako jej ešte pomôcť .? Mam jej dat nurofen ? Pomôže to ? Ci ťažko? Ďakujem

kitycat
11. apr 2024

Dala by som sedavy kupel v tom repiku a nicim dole nesusía a normalne cez repik plienku

simona92101
11. apr 2024

To nebude zo zaparenia ale skor zapal.urologicky caj nemas?rano treba nabrat moc do skumavky ked pojdete k lekarke

simona92101
11. apr 2024

Takyto caj pre deti alebo sirup urinal,do 3 rokov po 5ml

nik7171
11. apr 2024

Nám pomáha sedavý kúpeľ v dubovej kôre.

banalu
11. apr 2024

Ak ma zapal mocovych ciest, sedavy kupel nie je stastne riesenie. Daj jej velmi nahrubo aj ked vsetko naookolo zaspinis mast s rybim olejom ak mas, alebo cokolvek na zapareniny. Najlepsie dostat sa do zahybu kde je to cervene. To ju stipe ked pusti moc. A cikat v sprche pre jej ulavu.
Ak je to zapal mocovych ciest bude potrebna vzorka mocu, bez toho sa nepohnes.

syslik81
11. apr 2024

umyt vodou a dat sudokrem .. to u nas pomaha ak ma cervene ma zapalene ..

lija22
11. apr 2024

ale ked stipe, tak infekcie je dnu. Kde tam kupel pomoze. Urcite jej daj sirup ci caj urolo ale toto uz je na lekara hned rano. Ach uplne mi srdce zovrelo. Viem ako to boli. uboziatko. inac antibiotika je uz vari aj za den pomozu k lepsiemu

autor
11. apr 2024

Ďakujem zienky
Dala som jej aj kúpeľ v repiku , harmančeku, veľa sme vetrali no a preistotu mi kamarátka doniesla Sirup urologický pre deti aj čaj tak som jej dala aj to .
Ráno vezmem moč a pôjdeme k doktorke samozrejme nak sme na istom ze co teda
A už sa mi to podarilo ako tak pozrieť a ma to tam červené zapálené, možnože ju práve to bolí keď cika ze ju to štípe neviem zajtra budem múdrejšia
Ďakujem Vám 🙏 🙂

nicol_10
12. apr 2024

Nemôže to byť synechia? Ja byť na vašom mieste,poriadne jej to po kúpaní pozriem,aj keď ju niekto bude držať, či to nemá zarastené.