2-mesačnej dcérke sa šúpe celá hlavička

evahunkova15
14. jún 2024

Ahojte mamičky čo by ste nám poradili moja mala má 2 mesiace a má úplne vela kožičky čo sa jej šupe vyzerá to ako chrastičky…

evahunkova15
autor
14. jún 2024

@evahunkova15 tu je aj foto ..

cookie29
14. jún 2024

to vyzera skor ako Seborrhea, ma to len vo vlaskoch?

evahunkova15
autor
14. jún 2024

Ano má tam dosť toho … ale niečo má aj na oboci

evahunkova15
autor
14. jún 2024

Ale nieje to takto na fotke až tak víno

evahunkova15
autor
14. jún 2024

Vidno *

yvankamala
14. jún 2024

@evahunkova15 vyzerá to na mliečnu chlastu,bábätka to majú často. Kúp šampón bábätka na mliečnu chlastu. Ja pri synovi používam doteraz a ma skoro 3 roky. Keď som zmenila šampón,spravilo sa mu to nanovo. Už ma hlávku čistú, tak miniem ešte tento babe a skúsim už normalny

yvankamala
14. jún 2024

@yvankamala oprava šampón Babé na mliečnu chrastu

evahunkova15
autor
14. jún 2024

@yvankamala myslis tento ?

ukulela
14. jún 2024

@evahunkova15 mne/teda malemu na mliecnu chrastu pomohol kez z biodermy - specialny na mliecnu chrastu, z lekarne. hlavne neskusaj jedno cez druhe naraz .... mojmu tusim stacilo par krat natriet a vycesat - a ostal skoro cely krem.

yvankamala
14. jún 2024

@evahunkova15 áno,to je on. Kúpiš aj v dm

evahunkova15
autor
14. jún 2024

Ale Má chrasticky aj na oboci trocha súvisí to s mliečnou chrastou ?

bebotka
14. jún 2024

@evahunkova15 ahoj, ja by som to skôr dobre ponatierala detským olejom a vycesala. Mojej ani jednej ten šampón nezabral a musela som vycesavat aj tak. Bude sa ti to robiť ťažšie, keďže mate veľa vlaskov, ale budete mat na čas pokoj.

milanemila
14. jún 2024

Neboj sa, je to mliecna chrasta a ma ju vela deticiek. My sme mali babe sampon (maju ho aj v dmke). Malemu som namocila vlasky este mimo vane, nechala posobit 10-15 minut a potom vo vani oplachla. Pekne to ako keby zmakne a potom to treba hrebienkom trosku vycesat. Nie vsetko naraz, nech nema velmi podrazdenu kozicku. Ja som myslim 3x umyvala a ked mal skoro rok, este sa mu znova trosku objavila a to uz stacilo iba raz umyt.

lelelienka
14. jún 2024

@evahunkova15 ano aj na oboci moze byt mliecna chrasta, krem z biodermy nam na to krasne zabral, ospevovany babe sampon u nas uplne nanic

cookie29
14. jún 2024

Na tvaricke ma hnisave vyrazky? Vies ono to este stale mozu byt aj Tvoje hormony. Nemala nahodou aj "menstruaciu"? Nam teda Babe sampon nepomohol a mala to ma dodnes a aj starsie dieta. V mensom. Skus sa opytat na najblizsej poradni, lebo ono by sa to olejom natierat nemalo ak ide o seborrheu. A ani vycesavat.

evahunkova15
autor
14. jún 2024

No ďakujem vám za všetky rady odporúčania ale neviem sa teraz rozhodnúť či používať šampón Babe alebo Bioderma alwbo jej to iba olejcekom vycesavat alebo ani to… ja som ju doteraz kúpala iba mydlom bupi lanolinovim a pred pár dňami sme skúsili dat Nivea samponik pre bábätka je môžne ze je to z neho …

blabla22
14. jún 2024

@evahunkova15 ahoj, odporúčam v takom nízkom veku používať výlučne kozmetiku z lekárne, žiadne nivea ani nič iné z obyčajnej drogerie.
Toto je mliečna chrasta, aj moja dcérka mala aj v oboci, jej pomohol krem na mliečnu chrastu uriage. Nemusela som ani špeciálne vycesavat (ale dcéra mala minimum vlaskov😁) vyber si jeden z produktov ktoré ti poradili a vyskúšaj, ak by pár dni nebola žiadna zmena, kúpila by som ďalší.
Inak krásne bábätko 🙂

evahunkova15
autor
14. jún 2024

@blabla22 dobre ďakujem za radu aj za pochvalu 😇🥰

mili2016
14. jún 2024

@evahunkova15 jeeej aká je zlatá 🤩. Moja malička to mala tiež vždy po kúpeli som jej dala viac olejčeka na hlávku a jemne vycesala za pár týždňov to prešlo

majlo1234
15. jún 2024

Dobre vymocit a jemne vyskrabkavat, pojde to dole postupne