2,5 ročný syn odmieta jesť

terka198
17. mar 2021

Dobrý deň prosim vás vedel by mi niekto poradiť moj 2,5ročni syn odmieta jest jediné čo mi zje je fľaška 250ml mlieka a suchy rožok..prestal mi zodnňa na deň jesť už je domu 1rok čo mi nechce nič varené jesť predtym zjedol všetko čo som mu dala a zodňa na deň prestal začal odmietať varené jedlá boli sme aj u Dr.ta nám povedala že to ma take obdobie a že ho to prejde dala mu lieki na podporu do jedla ale nič mu nepomohlo

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
17. mar 2021

polievky , mäsko s ryžou nič? je moc chudý či ani nie....

selest
17. mar 2021

Moj to iste. Zjedol mi vzdy vsetko aj zeleninu, polievky aj druhe..a zrazu nic varene pomaly nezje. Rano rozok alebo chlieb a potom odmieta varene jedlo. Najprv som ho stopkala vymyslala recepty ale nepomaha. Skusala som aj to ze kym nezje polievku nedostane ani na olovrant ani na vecer. Raz zjedol polievku na veceru a inak proste nechcel. Radsej bude pit vodu😂 a to mu nikdy nenutim nic co viem ze nelubi. Najlepsie mu idu veci co sam chyti do ruky. Rybie prsty, nugetky, krokety, hranolky, placky..nie velmi zdrave ale aspon nieco zje, je chudy nechcem aby este chudol.. Ale napriklad aj varenu zeleninu. Normalne uvarim brokolicu karfiol mrkvu a to pojeda cely den. Alebo suchy rozok kusky syra atd. Ked je hladny spapa aspon nieco. A este najskor spapa ked to nedam pred neho ze to musi zjest to by robil cirkus ze nechce
Len tak polozim na linku a on si sam pride kvarit a odnesie si tanier k stolu.

andreatytler
18. mar 2021

@terka198 Uz rok neje nic ine len mlieko a rozok? Kolko toho mlieka a kolko tych rozkov denne? Pribera? Ma zdravu stolicu? Doktorka s tym uz rok nic nerobi?
Ako ponukas jedlo? Co robis, ked odmietne jest ponukane jedlo?
Nema ziadne ine fyzicke a psychicke problemy?
Skusala si psychologa?

terka198
autor
9. nov 2021

@deti95060810 apsolutne nič predtim jedol tezas donho nedostanem okrem 250ml mlieka keden rozok za den inak nic viac