2,5 ročné dieťatko lapá po dychu

babulka025
2. aug 2014

Ked dcerka vecer spi,tak sa stava ze sa nevie pocas spanku nadychnut.ma zavrete ocka a otvori usta ze sa chce nadychnut a nejde to.Musim ju dat sadnut a zatriast nou aby sa nadychla.potom zacne plakat.lahne a spi dalej.obvodacka pov ze to može byt aj lava mandla.mame ist na krcne, neurologiu a kardio.lenze nase užasne zdravotnictvo , same dovolenky.takze sme objednani o mesiac.dovtedy sa može stat hocico.mate niekto skusenosti s niecim takym?co to može byt?

sendy182
2. aug 2014

@babulka025 pneumológ nebude rýchlejší?.......skús neurológa v inom meste.....ja by som obvolávala.....krčné tak isto by sa mohlo dať skôr.....skús sa ešte popýtať.....jasné že by som sa aj ja bála....držím palce......

bonaqa2013
2. aug 2014

To je za odpoveď, že ľavá mandľa. To sa mi nezdá. Pri mandliach sa vracia, nechce dieťa papať.... Si blízko Košíc, obvolaj lekárov, hádam niekoho nájdeš. Nedaj sa odbiť, popr. sa opýtaj ako máš dcére pomocť, čo robiť. Ale asi najskor by si pochodila, keby si v prípade ako si opísala zavolala záchranku. To by sa asi ľady pohli....

7zahrad
2. aug 2014

@babulka025 Spankove apnoe sa takto moze prejavovat.

jabuducanevesta
3. aug 2014

Aj zvacsene srdiecko to moze byt,sesterke tak zistili v devatnastich

babulka025
autor
3. aug 2014

@7zahrad spankove apnoe je u dospelych,a priznaky su ospalost,chrapanie unava.ona je az prilis ziva.ja si myslim ze ci nieco so srdieckom.tak Velmi sa bojim

trgypadl
3. aug 2014

@babulka025 ahoj nemysli hned na najhorsie diagnozy...moze to byt kludne zvacsena nosna mandla..

maaaria3
3. aug 2014

No, my mám trošku iný, no podobný problém... malý robí to isté, len cez deň... začalo to, keď mal 2,5 roka... potom bolo chvíľu ticho a teraz zas lapá po dychu, nevie sa pri niektirých veciach nadýchnuť, tak zíva, otvára ústa, až kým sa konečne nenadýchne zhlboka... niekdy sa ho nedá ani nakrmiť, pred každou lyžičkou predýchava... boli sme u pediatra, na krčnom... nič... vraj to je psychika... neviem.....
ale samozrejme, vždy sa ma spýtali, či to nerobí v spánku, vtedy je to asi o niečom inom... i keď ktovie