2,5-ročná má teplotu

8. júl 2024

Prosim vas, je zas nejaky virus rozlezeny? Druhy den teplotuje, od vcera rana, po nurofene si drzi 37,7, ale ako nahle jej po 6 hodinach vyprcha, lezie jej to nad 38,5. V noci som jej namerala 39 a to jej podskocila za hodinu od poslednej kontroly.
Nekasle, nestazuje sa na hrdlo, chuti jej, moc ma cisty (mam doma papieriky, kedze ja mam casto chyteny mocak). Vcera skoro cely den prespala. Dnes bola aktivnejsia ale podrazdena.
Mam volat Dr. zajtra alebo este vyckat? Na noc som jej dala zas nurofen, lebo aj po prijemnej dlhsej vani teplota stupala a mala uz 38,2 pred spanim, tak som nechcela kazdu chvilu kontolovat ci davat alebo nedavat nurofen.

anavixy
8. júl 2024

Vzdy je nejaky virus.. teplota krasne reaguje na antipyretika, dieta je ok, ja by som pockala do stredy 🙂 mozno sa dovtedy vyhadze napr. alebo nieco dalsie pride, ak nie tak riesit s pediatrom, ale ak mas pocit ze treba riesit uz zajtra, tak kludne volaj a porad sa 🍀

autor
8. júl 2024

Dakujem za komentar. Mas pravdu, asi pockam do stredy, ked sa na nic nestazuje.

dzescebuly
8. júl 2024

Možno 5.choroba

autor
9. júl 2024

@dzescebuly to uz mala minuly rok

dzescebuly
9. júl 2024

Môže mať aj dvakrát,už to tu písali mamičky,uvidíte zajtra keďže dnes je to tretí deň