18 mesačné bábo vyvracia oči do hora

lenka3008
20. jan 2022

Ahojte mamičky idem si k vám po radu.Včera večer sa nám to stalo po prvýkrát.Hrala som sa so synom s loptou smial sa,hral a v jednej sekunde ostal stáť vyvrátil oči do hora a mala som pocit akoby bol mimo a už som aj čakala že odpadne.Taký mal pohľad.Strašne som sa zľakla Po asi 5 sekundách to prešlo a on pokračoval v hre akoby sa nič nestalo.Ak som si pomyslela že sa mu asi zatočila hlava.Bol manželovi otočení chrbtom tak to nevidel No a dnes ráno opäť.Behal po posteli a zrazu zastal dal oči do hora a nič len stál.Skričala som na manžela nech sa pozrie že to znovu robí ale kym pozrel bolo po všetkom pretože to zase trvalo len par sekúnd.Mám pochybnosti či to robí naschvál alebo je vtom niečo iné. Trápi ma že to manžel nevidel aby som počula aj jeho názor.Má stym niektorá skúsenosti.

negymama
20. jan 2022

netreba ti nazor manzela, dieta to nerobi naschval. navstivne neurologa, nech mu urobia vysetrenia.

dori92
20. jan 2022

V tomto veku si myslím ze to nerobí naschvál. Tiež by som volala k Dr a pýtala sa na nejaké vysetrenie

momoqui
20. jan 2022

@lenka3008 ahojy urcite treba navstivit neurologa.

iwesska
20. jan 2022

Urcite to nerobi naschval uprostred hry. Toto vyzera na epilepticke zachvaty. Mali by ste ist na neurologiu.

kacena4
20. jan 2022

moja ma taketo epi zachvaty zavolaj pediatricke co odporuci, vacsinou sa prvykrst pri zachvate ide do nemocky na zdiagnostikovanie a ak treba tak nadadenie liecby drzim palceky

nika12323
20. jan 2022

Určite by som volala doktorke …

henka123123
20. jan 2022

Vyzera to na epilepsiu

ankare
20. jan 2022

Podľa mňa má epi záchvaty. Držím palce!

lenka3008
autor
20. jan 2022

@kacena4 ak sa smiem spýtať v akom veku a ako sa to u vás začalo prejavovať

kaitlin3
20. jan 2022

Vyzera to na epilepsiu, zavolala by som pediatrovi poprípade ak sa to dnes bude opakovať viac krát tak hneď na urgent

kacena4
21. jan 2022

@lenka3008 od babatka prave tym vyvracamin ociek a zarazom popr. rozhodenim ruk a stuhnutim

andrea_heh
2. jan 2024

Ahojte , mňa zaujíma ako ste dopadli ? Malá robí niečo dosť podobné 🤦‍♀️