18 mesačná dcérka má malé červené bodky na brušku

diana212
10. apr 2012

Potrebovala by som poradit mala 18m dcerka ma na brusku male cervene bodky a na nozke suche miesta poradte mi nejaky krem alebo olejcek stretli ste sa s tym??dik

viki2912
10. apr 2012

moja sofinka ma trosku suchu pokozku,aj take miesta suchsie..davam jej sebamed telove mliecko,velmi dobre jej robi.potom pekne vonia a telicko ma hebke.odporucam!ale tie bodky neviem,zeby potnicky?

renatatoth
10. apr 2012

skus infadolan na suchu kozicku nam dost pomaha

diana212
autor
10. apr 2012

@viki2912 potnicky to asi nebudu uz ich ma davnejsie ale uz mi to robi starosti a neviem co snimi 😒

diana212
autor
10. apr 2012

@renatatoth tak skusim zajtra to hned kupim a vyskusam len mi robia starosti tie bodky je ich strasne vela 😒

viki2912
10. apr 2012

@diana212 moze to by stravovacia chyba,ktora to sposobuje.my sme teraz nedavno zareagovali na mandarinky tym,ze mala mapovity jazyk,vyhadzala sa a nespala vobec.

diana212
autor
10. apr 2012

@viki2912 aj nad tym som rozmyslala lebo ani plienky som nemenila ani prasok tak asi len z jedla ale myslis ze za mesic by uz nezmizli?

renatatoth
10. apr 2012

@diana212 a tie bodky ju aj svrbia?my sme zacali tiez takto ze sme maly suche flaky na nohach a k tomu cervene miesta na tele kde boli aj bodky malinke furt nam hovorili ze je to v norme vseko kym nam neurobili krvne testy a zistili ze maly ma alergiu na kravske mlieko odkedy nema ziadne mlieko (kravske)odvtedy mame krasnu kozicku

diana212
autor
10. apr 2012

@renatatoth sem tam sa poskrabe myslite ze by som mala ist ku doktorke?

viki2912
10. apr 2012

@diana212 ak to papa pravidelne,tak nezmizne...na brusku sa vzdy urobi cosi zo stravy,aspon spravidla.

koniarova
10. apr 2012

@diana212 Určite si k dr. zájdi. Myslím kožnej. Môže a pravdepodobne to aj je nejaký druh kožnej dermatitídy. Nech to podchytíte a nezhoršuje sa to. Nám sa podobne prejavil atopický ekzém. Samozrejme, to nemusí byť váš prípad. Za všelijaké mastičky z lekárne vyhodíš len zbytočné peniaze a nemáš zaručené, či nimi viac neuškodíš, keď presne nevieš, o čo sa jedná. 😉

renatatoth
10. apr 2012

presne tak aj my sme vyhodili kopec penazi na rozne masticky a nic nepomohlo len ked nam urobili testy a ukazalo sa ze ma alergiu na kravske mlieko.ja by som isla hned ku alergologicke na krv mna to stalo az 7mesiacov kym som dosiahla aby malemu zobrali krv ☹

diana212
autor
11. apr 2012

dakujem za rady 😉