15-mesačný syn má hnačku. Čo mu pomôže?

27. jan 2023

S mužom a synom mame pravdepodobne nejakú črevnú virozu, malý ma 15 mesiacov a predvčerom, včera aj dnes sa tak chudák dokakal ze musel do sprchy celý, muž hnačkuje tiež, ja menej ale mam úplne nafúknuté a boľavé brucho a je mi hrozne nevoľno už pár dni.. Nič nezvycajne sme doma nejedli, jeme to co stále, akurát sme v sobotu boli v jednom detskom centre a potom v reštaurácii.. Prosím čo by som aspoň tomu malému mohla dat na hnačku? Neplace na bolesť, teplotu nemá, papa takmer normálne no len verím ze na bruško mu je isto blbo.. Len neviem co by takýmto malým deťom pomohlo...

deti95060810
27. jan 2023

smecta

pinkgirl
27. jan 2023

môže smectu, enterinu, alebo tiež 1tbl čierneho uhlia. A nasaď mu aj probiotiká vhodné pre jeho vek. Probiotiká nech berie aspoň 7dní.

domiklik
27. jan 2023

Probiotika, tasectan kids alebo smecta, rehydratacny roztok, čierny cajik

domka222
27. jan 2023

Enterol

joesvk
27. jan 2023

Čierne uhlie .

nikpa
27. jan 2023

Hylak, smectu, čierne uhlie. Diétu a probiotiká

ibrunova
27. jan 2023

Hylak, Endiex, Immodium

autor
27. jan 2023

@nikpa dieta? To co znamená pre neho, co mu mam dávat jesť?

nikpa
27. jan 2023

Tak hlavne by nemal jesť mliečne, ak pije UM tak kúp bezlaktozovu verziu. A ostatné ako ty keď máš diétu, prevažne suché ľahké jedlá, nič mastné a skôr to čo zapeka. Ryža, banán, rožok, varené zemiaky a mrkva, sucháre a čučoriedky, šťava z nich a čierne ríbezle patria k výborným prírodným prostriedkom proti hnačke, ak máš možnosť kde kúpiť tak ozaj toto pomáha.

pataso
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. jan 2023

Ty kokos boli sme v dvoch lekárňach, nikde nemajú ale ze absolútne nič, len uhlie a enterol. Baby ktorá mate skúsenosť, pomôže ten enterol malému?