14 ročná dcéra mala kŕče v bruchu, zatmelo sa jej pred očami a bolo jej na odpadnutie

63
6. apr 2021

Dobrý večer chcela by som sa spýtať dcerke prišlo zle z ničoho nist začali kljej kŕče v bruchu hned na to sa jej zatmelo pred očami a bolo jej má odpadnutie zvládla úplne ale neodpadla hned som ju podľahla dala pohár vody ma 14 rokou vie niekto poradiť čo to mohlo byť z ničoho nist tak odrazu jej došlo zle a počula hučanie ďakujem

lenuska9999
6. apr 2021

Tlak ??

janai1
6. apr 2021

@63 ak ešte nemá menštruáciu tak to bude pravdepodobne tým 🙂 ja som mala takéto stavy cca pol roka pred tým než som dostala 1. krát

63
autor
6. apr 2021

@janai1 máva menštruáciu a nikdy nemala problém no teraz jej mešká 12 dní ale ževraj to je normálne

63
autor
6. apr 2021

@63
@lenuska9999 tlak.v tak z ničoho nič ze ide do kupelky a doslo jej zle

lindous
6. apr 2021

Ja mávam nižší tlak a stáva sa mi bežne, že keď prudko vstanem zatočí sa mi hlava ... párkrát až sa zatemnie, zaľahne v ušiach, už som aj odpadla, keď somcez deň menej pila ... a vie to prísť len tak z ničoho nič, nemusím sa pred tým cítiť zle, takže kľudne môže byť

Ale teda bez tých kŕčov v bruchu, tie môžu súvisieť s menštruáciou a aj celý tento stav... tie kŕče pretrvávajú alebo odozneli keď sa povzviechala ? Resp ako sa cítila potom ? točila sa jej stále hlava ? alebo ako to prišlo to aj odišlo ?

ljzozv
7. apr 2021

Odpadnutie nedostatok tekutín. Kŕče v bruchu môžu mať súvis s meškajúcou menštruáciou.
Smer lekár, aspoň prehmata brucho

slniecko_12
7. apr 2021

Nebude tehotna? 🙄

nevenka
7. apr 2021

@63 Ak jej meska a ma krce, mohla by mat funkcnu cystu a mohla jej prasknut, ja som to mala v 13-tich, ale take bolesti, ze ma nasi zobrali na pohotovost, mysleli si, ze slepak. Nakoniec to bola cysta a tesne pred operaciou mi praskla. Teraz ku koncu tehotenstva mi nasli tiez cystu, az takmer 4 mesiace po porode mi praskla a bolo mi vtedy okrem bolesti, aj zle od zaludka. Zavraty mavam, ale z tlaku, takze toto neviem. Treba ist k doktorovi a nech spravi aj sono.
@slniecko_12 tehotna snad nie 🙄

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankapepe
7. apr 2021

@63 má partnera? Ak áno spravte test. Ale áno 12 dní by mohlo byť ešte ok.

bluka2
7. apr 2021

@jankapepe teraz sa zatmelo pred očami mamine 😃

alchemilkazltozelena
7. apr 2021

@jankapepe ze partnera... mna drbne naozaj 🙈

ljzozv
7. apr 2021

Baby s tým nič neurobíte...
🤷‍♀️
Dievčatá už skôr dospievajú....tiež ma to ako prvé napadlo, ale zmazala som to.
@nevenka
@bluka2
@alchemilkazltozelena

Dieťa má kamošku a ona cca od trinástich radšej chodila von so skoro dospelými a dospelými kamarátmi chalanmi ako so svojimi rovesníkmi. 🤦‍♀️

margaretka_
7. apr 2021

Ten pocit na odpadnutie jej mohol prist zo silnej bolesti. Kludne to mohlo suvisiet aj s crevami. Nemusi byt hned tehotna 🙂 a to hucanie, to bolo pravdepodobne ako sa jej normalizoval tlak

nafka0483
7. apr 2021

@63 Mne sa to stalo viackrat, na neurologii mi diagnostikovali, ze to bol tetanicky zachvat. Uplne presne rovnako to zacalo, krce v bruchu, zatmenie pred ocami, raz som aj stratila vedomie, parkrat len takmer.

Urcite nech ju vysetria na neurologii, mozes poprosit aj o test na tetaniu.

63
autor
7. apr 2021

@lindous hneď jej to prešlo ako sa napila vody a ľahla si a potom. Už jej nič nebolo a tehotná nie je bežné jej to mešká a raz dostane raz nie ale že do 15 rokou to je normálne urcite to bude tlakom že stala a dostala kŕče a preto jej došlo zle . dakujem veľmi pekne za rady vaše snáď to už nebude viac mať