14 mesačné dieťa má zápaľ pľúc

vladkabalazova
24. sep 2021

Ahojte som strašne nervózna a ne viem ako sa mám upokojiť mám všelijaké myšlienky barzco mi napadá a vyčerpáva ma to som strašne vydesená môj 14mesacny syn má začínajúci zapal pľúc a nejaký vírus v nosteku brali mu aj krvicku aj tam sa zistilo niečo ale od strachu som zabudla aj ako sa to volá...v nemocnici sme 4 dni a zapal pľúc sa zistil iba dnes ráno

nika23t
24. sep 2021

@vladkabalazova držím palce, aby bol drobček co najskôr v poriadku. Moja dcérka prekonala zapal pľúc ako 13 mesačná, tiež som od strachu nespala ešte pár mesiacov. Našťastie to zvládla dobre. V nemocnici sme boli 7 dní, na injekciach a kadejakých procedúrach. Po prepustení sa u nej do týždňa objavili kiahne, takže sme pokračovali v "karantene". Ber to tak, že je pod dohľadom a to je hlavne. Veľa síl malému aj Tebe.

vladkabalazova
autor
24. sep 2021

@nika23t Ďakujem krásne no najprv mal len slabý zapal priedušiek a Od razy včera večer vysoké teploty nechutenstvo únava plač tak urobili všelijaké testy a sa zistilo že začínajúci zapal pľúc ja som už teraz celkom vystavená malého som od rána do teraz mala na rukách čo vkuse ale že ozaj vkuse plače neviem ako to vydržím a ešte k tomu obavu oňho či sa z toho dostane a kedy?všelijaké myšlienky mi prechádzajú hlavou domotkra vravela že ak sa mu bude ťažko dýchať preložiť nas asi na jisku to má ešte viac znepokojilo

nika23t
24. sep 2021

@vladkabalazova skúste bez strachu a stresu, malý to z vás cíti. Ale presne takto som sa cítila aj ja, mala plakala, ťažšie dýchala, nemohla jest ani piť poriadne a ja som bola na kolaps z toho strachu,tiez vyčerpaná a nervózna a plakala som s nou... Ale tak asi to inak nejde, len tých pár najťažších dní nejako zvládnuť. Bude to v poriadku, uvidíte.

vladkabalazova
autor
24. sep 2021

@nika23t v to pevne dúfam a modlim sa aby dal pánbožko aby sa z toho čím skôr dostal nerada vidím ako malý trpí dúfam že mu to čoskoro prejde a nebudeme musieť ísť na tu jisku lebo ozaj skolabujem

sapetka
24. sep 2021

@vladkabalazova moj mal ako 18m ale hospotalizaciu sme odmietli.. a to uz nalez na plucas bol riadny. Ale s primarkou sme sa dohodli ze nam dava 3dni a kontrola. Ak sa to nezlepsi tak do nemocnice. Ale zabrala liecba dvojatb. Hrozila mu sepsa ale chvalabohu vsetko dobre dopadlo. Viem ze si nervozna ale hlavne klud.. bude vsetko ok.

vladkabalazova
autor
24. sep 2021

@sapetka antibiotiká vám zabrali?ako sa volali?nam tiež nasadili antibiotiká ale dávajú mu ich cez infuziu

sapetka
24. sep 2021

@vladkabalazova ja si uz nepamatam ako sa volali ale musel dvojkombimaciu brat.

vladkabalazova
autor
25. sep 2021

@sapetka aha no mám dávajú iba jednu kombináciu

vladkabalazova
autor
26. sep 2021

@sapetka malý sa mal včera už dobre aj čisto dýchal zajtra sne mali už domov dnes sa zase zhoršilo znovu zrušené teploty neje nepije zase zahlieneny včera už nemal ani nádchu dnes ju má znovu som ozaj z nervami kibly čo mu majú lieky pomáhať viac a viac ono je raz dobre potom zase zle ešte dokonca k tomu včera večer dva krát vracal dostal sracku dnes nadránom tie z zvracal keď som vstala tie z som musela rýchlo na záchod a tiež ťahalo na vracanie

sapetka
26. sep 2021

@vladkabalazova tak to mi je luto. Ono moze byt kludne ze schytal nieco ine od inych pacientov. Je to tazke ale musis to zvladnut. Drzim silno prsty

vladkabalazova
autor
26. sep 2021

@sapetka Ďakujem aj začínam pochybovať že malý sa vylieči skôr ako za mesiac