11-ročný syn začal mykať hlavou

cristina7171
29. jún 2023

Dobrý večer môžem poprosiť o radu mám 11 ročného syna a už niekoľko týždňov pozorujeme že mika hlavou asi pred týždňom bolo to mykanie miernejšie ale tento týždeň je to výraznejšie vraví že keď nechce mikat hlavičkou tak pociťuje ako keby tlak v hlave viete mi prosím niekto poradiť o čo môže ísť poprípade poradiť gde stým zájsť ďakujem za rady

vanilkovazmrzka
29. jún 2023

K doktorovi. Vseobecnemu, on uz bude navigovat dalej.

anjelicek26
29. jún 2023

Pediater a smer neurolog predpokladam, necakala by som.

listy456
29. jún 2023

preboha chudatko preco ste tak dlho cakali ako vas to napadlo.... hned zajtra ku vasej obvodnej lekarke chodte a ta ti vysvetli vsetko co budu dalsie postupy a posle ta za dalsimi doktormi, necakaj uz ani den

pribinak
29. jún 2023

Zajtra k pediatrovi a pýtať sa na neurologiu

Zatiaľ doma nasadiť vysoké dávky magnezia a vit. B

jan510
30. jún 2023

moj tak zacal mat tiky, tiez mykanie hlavou, neurolog porobil eeg a nasadil nejake vitaminy a preslo to,myslim ze thyamin

terezka1947
30. jún 2023

Ako radia mamičky vyššie,obehaj lekárov,nemusí to byť nič,no môže.
Ale už teraz začni s magnezkom,Bkomplexom a kľudne pridaj omega kyseliny.

kacena4
30. jún 2023

moze to byt obycajny tik nevidela som to pediater vas isto nasmeruje dalej

dejna_
30. jún 2023

@cristina7171 môj synovec mal takéto rôzne tiky, a pediater ho odporučil na ďalšiu liečbu.

kristiii
30. jún 2023

@cristina7171 aj môj synovec mal niečo také, neurológ nasadil nejaké lieky a časom to prešlo. Je to asi pomerne bežné, keď sme o tom zisťovali viac. Uňho to bolo v čase, keď toho bolo naňho viac-škola+viacero krúžkov (on na ne chcel chodiť), ale organizmus nestíhal

cristina7171
autor
30. jún 2023

Bola som u detskej lekárky ktorá mu nasadila thiamin a doporučila neurológa.. viete mi poradiť dobrého neurológa?

taktotedanie
1. júl 2023

@cristina7171 aspon okres/ mesto/ cast slovenska uvedte akvamma niekto poriadit