11 ročná dcéra má lupiny

lolonka
8. máj 2015

ahojte baby....dcéra 11 rokov má strašne veľa lupín...aj sa jej dosť mastia vlasy....už sme vyskúšali niekoľko šampónov...a nič...neviete poradiť nejaký overený?..nechce sa mi na nej skúšať všetko rad za radom....ďakujem..

vvia
8. máj 2015

Treba ist ku koznej lekarke podla mna.

klapinka
8. máj 2015

pre mojeho manzela bol presne ten isty problem, stoji sice viac..ale je 100%

http://www.zdravotnickepomocky.sk/kozmetika/VIC...

kupis v lekarni

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mihula
8. máj 2015

@lolonka teraz rastie vela žihlavy.Umyt a preplachovat odvarom zo žihlavy a pripravit si ju aj na sesenie.Uvidis o mesiac dva zlepsenie

ivanka12311
8. máj 2015

Proti lupinám je dobrý ocot daj si do misky vodu,do toho zmiešaj trochu octu prelejem stým vlasy. Netreba sa báť zápachu vyprcha, hlavne ju prestane svrbiet hlava a prestane tam mať tie kabace lupín. U nás doma je to osvedčene🙂 od lupín je tuším aj šampón Nizoral..

ivanka12311
8. máj 2015

@mihula tá žihľava je skôr na rast vlasov a problémy súvisiace s vypadavanim vlasov,ešte som nepočula aby bola aj proti lupinám a to robím kadernícku.

mirkakab
8. máj 2015

http://www.justnahrin.sk/produktove-rady/tea-tr... ........... vrele odporúčam, dcera mala hrozné lupiny, miestami až chrasty, výsledok sa zlepšil po prvom umytí, stačí máličko, dobre pení aj dobre vonia, aj ked je cena vyššia, určite nelutujem, teraz ho používame občasne celá rodina ...

maca283
8. máj 2015

@mirkakab
@lolonka Ano mozem iba odporucit ten šampon Tea Tree šampón s Manukou a Rosalinou pomaha na tiebo aj ine kožne problemi

ettel
8. máj 2015

v DM majú čistý kokosový olej, keď bude víkend alebo budete mať voľno dôkladne jej natri s tým olejom kožu na hlave a asi za pol hodiny až hodinu-- môže aj dlhšie vydržať ak chce- poriadne umyte šampónmi pre deti alebo, tými,čo ti radia kočky o pár riadkov vyššie.u nás nič iné synovi nezabralo, ani kožné ani iné babské recepty - má 13 rokov-syn

lolonka
autor
9. máj 2015

babule ďakujem......poskúšam... 🙂 🙂 😉

lilimoni
9. máj 2015

Ja mam tento problem od detstva a kupujem si v lekarni sampon Node DS od bioderma 🙂 aj ked mala dcerka ako babatko lupinky, tak som jej s tym umyla hlavicku. Ale najskor by som sa poradila s Dr. Moze mat psoriazu

malinka158
9. máj 2015

ahoj, nemá nahodou seboreu? ja tim trpim tiez od malicka, dlhe roky som používala sampon Nizoral. Zlepsenie bolo uz po prvom pouziti, ale zial ked som ho tolko rokov používala pokožka si na neho nejako zvykla a uz tak nefungoval 😒 teraz si kupujem obycajnu lopuchovu vodicku a vmasirujem si ju na pokožku hlavy po kazdom umyti. Nestoji vela okolo 2 eur v drogeriach. 🙂

misaelka
9. máj 2015

nizoral+dechtovy sampon... smrdela som ako kolajnice, ale zabral 😀

akzujs
26. mar 2017
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Psenicny sampon proti lupinam od Weledy 🙂

tiper24
26. mar 2017

psoriaza je hnus dost

21
30. mar 2017

Dievcata, mam velmi vela lupin, az taku bielu vrstvu na hlave, nic nezabera a vyzera to hrozne. Mam aj chrasty, som ekzematicka (cele telo), alergicka na oleje do kupela (vsetky) a mam celiakiu, cize ziedny gluten... Viete nieco poradit? Na koznom mi neporadili... Dakujem.

21
30. mar 2017

Mate skusenosti s koloidnym striebrom?