10 ročnej dcére sa šúpu nohy

jarka160
6. aug 2014

10 rocnej dcerke sa supu nohy. Poradte co s tym.

sarinka2012
6. aug 2014

Lekarsky olivovy olej (kupite v lekarni) ,mam s nim vyborne skusenosti a je bez parfemov a zbytocneho mnozstva chemie,pouzivala som ho uz ked bola dcerka novorodeniatko a šupala sa mi

jarka160
autor
6. aug 2014

@sarinka2012 dakujem. Nasla som na nete ze kokosovy olej. Vyskusam a ked neprejde za par dni tak kupim v lekarni olivovy.

sarinka2012
6. aug 2014

@jarka160 Myslim že by mal mat rovnake pozitivne učinky 🙂 hlavne že premastuje a je bez chemie,nie že by som bolo uplne proti,ale deti toho uz dost pojedia aj si na seba nanesu 🙂 tak ked sa da vybrat tak radsej takto 🙂

cellesta
6. aug 2014

@jarka160 zaujimalo by ma, kde sa jej supu nohy lebo mojej 8r dcerke sa tiez supu ale chodidla zospodu. Zatialsom jej len telovym mliekom natierala ale vobec nepomohlo.

jarka160
autor
6. aug 2014

@cellesta nasej jak su prsty :( zacina byt to az nechutne vsade po byte nachadzam kozu ☹

bulaby
6. aug 2014

Ak sa supu chodidla, tak to moze byt aj pliesen. Mne pomohlo kazdy vecer si vymocit nohy v hypermangane a a potom ich pekne opilnikovat od tej koze a natriet canesten kremom.

cellesta
7. aug 2014

@bulaby plesen mozu mat aj deti? ja vobec netusim ako ta plesen vyzera 😕

@jarka160 mojej az tak nie ale vyzera to akoby sa dobre opalila a potom sa to supe dole. Je to veru nechutne, este som take nevidela

jarka160
autor
7. aug 2014

@bulaby keby to bola pliesen tak to chytime vraj cela rodina, a ju to ani nesvrbi.

evitka82
7. aug 2014

ja si presne pamatam ze som toto mavala ked som bola mladsia. vtedy mi povedali ze nedostatok vitaminu C.skuste zvysit ci pomoze. supali sa mi chodidla, prsty aj na nohách a na rukach.

bulaby
8. aug 2014

Ja som to tiez mala ako mala. Mala som 13 rokov, a tiez to nikto iny nedostal na nohy ale to co som pisala vyssie mi naozaj pomohlo.

lucyk33
8. aug 2014

Mne sa supali chodidla ked som prisla od mora takze asi od slnka ved koho napadne natriet si chodidla 😎