10 ročnej dcére bolo na odpadnutie

matamarcinova
16. jan 2021

Dobry vecer som v strasnom strachu moja 10 ročna dcerka ako to povedat dost sa vie zo vsetkeho zľaknut aj z bolesti bruška a hned je jej na odpadnutie , no dnes som jej umyvala vlasky a zacala ju strihat z ničoho nič mi vravi že ju boli bruško a toči sa jej hlava a je jej zle na odpadnutie videla som ze je jak stena biela dala som ju lahnut asi po 5 minutach vstala vsetko ok a uz asi dve hodiny uplne v pohode jedla , hraje sa ze vobec jej zle neni len vravela ze este tak jej nebolo ako teraz :( čo to mohlo byt tak sa bojim :(

mmoonna
16. jan 2021

Nemá nízky tlak alebo anémiu?

deti95060810
16. jan 2021

slečna nejde do puberty? vtedy tiež príde zle z kde čoho...tlak si nemerala?

jasminet
16. jan 2021

Začínajúca viróza, menzes, dehydratácia...?

janai1
16. jan 2021

Ja som tak odpadavala než som dostala 1. menštruáciu... Doma, v obchode kdekoľvek z ničoho nič

stanulienkat
16. jan 2021

Malo tekutin,nizky tlak. ...

jarmila2010
16. jan 2021

aj ja si myslim,ze mozu byt hormony..a prve priznaky prichadzajucej ms...

luccija
16. jan 2021

@matamarcinova casto ma tie bolesti brucha?nemoze to byt slepe crevo ci mozno uz hormonalne zmeny menzes coskoro

matamarcinova
autor
16. jan 2021

@luccija ne ne to ona nema bolesti caste ona ako dieta mala vyrozy a teraz uz ma v hlave blok ze ked ju zaboli tak hned aj moze zvracat a toho sa zlakne

luccija
16. jan 2021

@matamarcinova aha hore pises, ze sa vie zlaknut aj z bolesti bruska a vylakat a potom, ze pri strihani ju bolelo brusko....
Som myslela, ze ju casto boli brucho...
Tak asi je prilis citliva uzkostlivs a hned tak reaguje skus jej dat espumisan mozno je len zaplynena a bieda bola, ze sa zlakne....

babydesire
17. jan 2021

@matamarcinova mozno si ty moc uzkostliva,,je na tvoje prehnane obavy pri kazdom AU zvyknuta a preto to ma uz naucene sa bat...upokoj sa najprv ty,pretoze len pokojna maminka moze upokojit svoje dieta...myslim,ze nejde o bolest teraz v prispevku,skor o tie prehnane reakcie...ak bolest pretrvava,plus horucky,ci ine priznsky urcite lekar,,inak to moze byt spodobrne jedlim,hormonami,menstruacia

matamarcinova
autor
17. jan 2021

@babydesire toto si uvedomujem ze moja chyba toto presne jak opisujete😭😭😭😭😭😭😭 myslim si ze je to presne tym 😭😭

gabika4
17. jan 2021

@matamarcinova ja som v mladšom veku ako vaša dcéra odpadla zo strachu z učiteľky... A potom sa mi často stavalo, že mi bolo na odpadnutie, keď som sa zľakla... Nebude to psychicky problém?... Mne to prešlo samo od seba, hlavne, keď som prešla na 2 stupeň, kde tá hlúpa učiteľka nebola... Ale mama so mnou bola u psychologičky, no tá len povedala, že strach z ucitelky, treba zmeniť školu...

matamarcinova
autor
17. jan 2021

@gabika4 tiez si myslim

laila22
17. jan 2021

@matamarcinova môžu to byť začínajúce úzkostné stavy, úzkostná porucha..

laila22
17. jan 2021

@matamarcinova venuj tomu pozornosť a nepodcenuj to ako sa cíti. Treba to podchitit v začiatkoch.

dzovana
17. jan 2021

@matamarcinova aj mojej 10 ročnej sa to stáva. Naposledy presne pri strihaní vlasov. Biela ako stena, že sa jej krúti hlava... Ale už sama vie, že vtedy sa treba napiť, opláchnuť tvár chladnou vodou, zhlboka dýchať, posadiť sa / resp. ľahnúť a hlavne kľud. Ja to dávam za príčinu: príliš teplo v kúpeľni a nedostatok tekutín, s kombináciou nízkeho tlaku a hormónmi...

babydesire
18. jan 2021

@matamarcinova ale no taaak,,hlavne klud...omdlievanie v puberte je bezne,poznam aj ja, aj tie bolesti a nevolnosti nrmusia byt realne tske hrozne,,nahlas jrj vzdy hovor aby sa upokojila,ze mozno len nieco zle zjedla,nebude to nic,,stale ju upokojuj,,upokojis aj seba a ked budes kludna ty tak aj ona 🙂

kittykat22
18. jan 2021

@matamarcinova a nebude len citlivejsia? Ze vsetko prilis preziva. Keby to bolo nieco vazne, tak do hodiny neskace ako lan po luke. Ako pisu vyssie, daj sa do kludu, nerob zo situacie vedu. Otvor dvere, cerstvy vzduch, povedz ze sa nic nedeje. Zostan kludna, dieta uvidi ze si v poriadku a bude ta nasledovat. Syn je taka citlivka a tiez ho musim velmi korigovat. Keby som mu skakala na vsetky jeho "problemy" tak sme na psychiatrii.