10-mesačná ocucala fixku

31. aug 2022

Prosim vas, vsak je to ok? Tvrdim muzovi, ze sa nic nestalo. Na chvilu na nu nepozeral a dosiel s nou do spalne, mala cele zelene usta 😂 ja sa na tom smejem a on skoro dostal infarkt. Obycajna fixka pre deti na kreslenie.
Fixka uz nekreali tak ju musela riadne ozuzlat 🤷‍♀️

lenkadenisa
31. aug 2022

😂 u nás bežná vec, dieťa stále žije

petamich
31. aug 2022

myslim, ze to prezije 🙂 ale aj u nas doma je manzel extremne haklivy na maleho, ja to beriem skor pragmaticky a toto naozaj nie je situacia "ide o zivot"

ibrunova
31. aug 2022

Ja som raz zjedla sestre červenú voskovku, ktorú súrne potrebovala a tá zrazu zmizla, a nič mi nebolo, takže toto je úplne v pohode.

jaskolka
31. aug 2022

Ja som ako dieťa torz olizovala fixy, ale to kvôli tomu, aby mi dlhšie písali, keď už boli suché 😆. A viem, že aj normálne som obhryzla tu opačnú stranu, kde bola tuha, bola som cela ružová od toho. A som v pohode, uplynulo už 35 rokov, takže asi to nemalo následky

marzuz89
31. aug 2022

Fuj, pamatam si tu horku hnusnu chut 🤮😅😅
Ja by som sa na tom ale nesmiala, len pre to, ze fixky som dosledne odkladala nie tak kvoli ozuzlaniu, ale kvoli tomu, ze som si neprosila mat popisany nabytok, steny, gauc. Aj teraz ked su dve deti, starsi si fixky pekne odklada mimo dosah. Takze mna by porazilo tiez 😅

autor
31. aug 2022

Dakujem za reakcie 💐
Moj muz je skvely, len fakt velmi preziva taketo veci 🤭 doteraz ju pozoruje 🤪
Fixky uz isli spat na moj pracovny stol, su povodne moje, malovala som si antistresove malovanky pocas dlhych vecernych callov s amikmi, aby som nezaspala 🤣 a ked bola minule mala v pracovni, muz jej dal cele akokeby vedierko plne fixiek a vedela sa s tym zabavit aj 15 minut ked tie fixky vyberala a davala spat. Tak jej to dnes tiez dal, nech zatial urobi rannu rutinu. A teda sme prisli na to, ze ich vie uz aj otvorit 😂😂😂👀