10 mesačná dcérka vyzerá ako keby onanovala

ninasidielko
1. jan 2015

pekny den maminky, idem sa opytat ci ste sa niektora nestretli s rovnakym problemom. naša dcerka ma 10 mes. najskor to u nej zacalo pred spanim chytila sa medzi nohy za oblečenie a vyzerala uplne ako keby onanovala az tak krčovito sa držala a vzdychala pri tom no a to trvalo niekedy aj 20 minut potom zaspala , co som sa pytala mamičiek u nas v teme tak pisali ze je to normalne že sa deticky tak upokojuju, no u nas sa to zacalo zhoršovať hocikedy aj cez den počas hry si zrazu ľahne a začne to robiť a ked ju zoberiem na ruky ze aby som ju odputala od toho tak strasne kričí, ked ju idem prebalovať alebo ju necham bez plienocky tak ruky automaticky smeruju medzi nohy. Chcem sa opytat ci neviete co to može byť? plienky sme nemenili ani krem ani obrusky stale rovnake pouzivame všetko ako predtym, nema ani zapareniny ani nič podobne, Napadlo ma či to nemoze mat nejaky zapal alebo čo. Na poradnu ideme až o mesiac tak ak by ste mali nejake skusenosti budem vdacna nech viem či to je normalne alebo utekat k dr. radsej. Dakujem

11moncsike44
1. jan 2015

Tak ist k lekarovy skor ako o mesiac 😒

butterfly333
1. jan 2015

@ninasidielko ahoj vobec sa netreba znepokojovat to deti robia bežne aj moja dcera si tym prešla doktorka povedala že to je v poriadku netreba sa tym vôbec znepokojovat nieje to nič zvláštne a netreba ho vtedy vyrušovat. Poznám vela mamičiek čo mi o tom rozpravali deti to robia je to normálne. Dcera ma 9a je uplne zdravá je v poriadku.