1,5 mesačný synček má hnačku po Sunare AR

sabinka2019
17. jún 2021

Môj 1.5 mesačný synček sa poslednu dobu pogrcaval a pri kŕmení plakal. Vraj to môže byť reflux tak z DM Bio mliečka sme prešli na Sunar AR. Zatiaľ mu ho dávam od včera, vyzerá že už negrca. Zatiaľ raz plakal pri kŕmení ale v noci kakal a mal riedku žltú stolicu tak dúfam že to nebude hnačka. Tak dávam mu Coliprev kvapky a uvidíme ako mu bude. Spýtať sa chceme že či je normálne pri zmene mliečka taka riedka stolica? Keď náhodou ešte by mal takú riedku mám mu radcsej hneď vysadiť to mlieko a naspet mam dávať to bio mliečko? Bojím sa takto striedať mliečka tak mi poraďte. Ďakujem. A

vikybotka
17. jún 2021

Ahoj áno pri prechode na mliecko sa môže všeličo udiať, trvá pár dni kým si zvykne na nové mliecko. Sunar ÁR je proti grckaniu no aj proti zápche. My sme ho papali, tiež mala malá reflux a po Bebe ár nás zapekalo veľmi no po sunare mávala redsiu stolicu. To mliecko je celkovo take penové. Ak by to trvalo cca týždeň tak by somkonzultovala s lekarkou poprípade aj skôr ak by si mala pocit že moc hnackuje. 🙂

sabinka2019
autor
17. jún 2021

@vikybotka a môže súvisieť že ma reflux stým že pri kŕmení plače? Lebo ja už neviem či mlieko mu nechuti alrbo čo ale aj pri dm bio mlieku plakal a zatiaľ raz pri tom Sunare ar tak asi chuťou to nebude

vikybotka
17. jún 2021

Hmm u nás bol nervózna keď bola hladná a pomaly jej tieklo mliecko cez cumel museli sme vymeniť za väčší. Treba vyskúšať predsa to mliecko je hustejšie.