Študentská izba pre dvoch

enka81
28. okt 2023

Plánujeme vymeniť nábytok deťom, sú starší, kopec materiálov do školy, nie je to už kam dávať. Problém je, že neviem, odkiaľ začať. Ostala by len poschodova postel, každý má svoj stôl, tie by som však spolu s terajším nábytkom vymenila za niečo praktickejšie. Len neviem, aký štýl nábytku zvoliť, keďže potrebujem uskladnit hlavne veci do školy. Kedysi to bolo jednoduchšie, bola jedna ucebnica, jeden zosit. Teraz má syn napriklad len na chémiu 3 - 4 rôzne ucebnice + zošit. K tomu majú knihy, ktoré nechcem davat do obývačky. Ako to maju uskladnené vaše deti? Nechcem vysoký nabytok, skôr nieco variabilnejsie. Prevládajú u vas zásuvky, zatvorené skrinky, ci otvorene (typ kniznica). Budem rada za vase postrehy.

kaktusik007
28. okt 2023

asi je lepsie 3x vidiet ako 1x opisovat, tak sa pozri, takto to maju moji 🤷🏼‍♀️ kazdy ma miesta dost a pod stolikmi maju aj sufliky
@enka81

sweet20
28. okt 2023

@kaktusik007 takto sme to mali aj my

enka81
autor
28. okt 2023

@kaktusik007 ďakujem za fotky a inspiraciu. Skoda, ze im nemozem dat takto stol pod okno, bo maju blizko dvere, ale super napad s tymi kniznicami.

kaktusik007
28. okt 2023

@enka81 kniznice su prakticke, vela do nich zmestis, nevyzeraju mohutne a tieto ikea ani vela nestoja. Su variabilne a vzdy ich vies vyuzit aj neskor.

roja01
28. okt 2023

Kniznice su prakticke, ak maju presklene dvierka, inak sa na policky a predmety na nich velmi prasi a treba ich stale utierat. V Ikea maju Pax a moznost dat dvierka alebo nechat otvorene.

enka81
autor
29. okt 2023

@roja01 presne bad tymto som premuslala, ze prach... Idem pozriet na nete tú ikeu