Skúsenosti s posteľami Domček

lenkapesko
11. feb 2021

Ahojte mamicky. Ake mate skusenosti s postelami Domcek? Oplati sa takato postel? Paci sa mi ale bojim sa aby sa casom maly neudieral do vrchnych dosiek. Je to dost velky vymyselnik a urcite bude postel riadne skusana. Popripade ma tato postel este nejake negativa?

simona92101
11. feb 2021

@lenkapesko dcerka ma 22m,postel testuje uz par dni,je z nej unesena.tym ze je postel dospelackych rozmerov,tak ani pri postaveni v nej sa nema kde udriet.jedine teda ze by spadol na bocne hranoly.vymyslaniu dietata sa zabranit neda,udriet sa moze aj v normalnej posteli🤷‍♀️ my sme davali robit u stolara z masivnych hranolov,tie drevotrieskove co ponukaju na nete by som nekupovala..

lenuska9999
12. feb 2021

Ahoj synovi takýto domček postavil muž a urobili sme ho naschvál vysoký a veľký ( na rošt s matracom 90x220) cm, aby ho mal už na dlhšie. Syn tam spinká zatiaľ len cez deň, v noci je ešte pri nás, ale páči sa mu tam. Rozmýšľam objednať takú zábranu, ktorá sa dá upevniť aj na veľkú posteľ a pomaličky ho tam zvykať spať aj v noci. Negatívum to u nás nemá žiadne.

lenuska9999
12. feb 2021

@lenuska9999 a taktiež máme z masívnych hranolov, žiadna tenká drevotrieska, takže verím , že aj dlho vydrží. Vyšiel nas aj lacno, lebo rošt a matrac sme použili z polovice našej predošlej manželskej postele a drevo nás vyšlo na nejakých 60 eur + farba na detský nábytok a lak cca 15.

simona92101
12. feb 2021

200x90 rozmery.ale tym ze dcerka este cestuje v noci,tak som dokupila este z Lidla tu látkovu zabranu sklapatelnu.

lenkapesko
autor
15. feb 2021

@simona92101 u koho ste davali ju robit a kolko vas vysla?

simona92101
15. feb 2021

@lenkapesko miestny stolar,300e.

amarilka26
15. feb 2021

Ja som kupovala na stranke www.benlemi.sk. brala som uz vacsiu aby ju mal syn na niekolko rokov. Je z nej uneseny 🙂

jannka89
15. feb 2021

My máme naopak menší rozmer, keď už bude školák, prerobíme celú izbu na študentskú, predpokladáme, že už nebude chcieť domčekovu posteľ, ale ktovie zatiaľ je z nej unesený :D inak ju vyrábal manžel, zo zvyškového dreva zo stavby ;)

dominikacitt
9. okt 2023

@simona92101 prosim viete mi poslat konatkt na stolara? Dakujem