Skriňa pre bábätko - rady a skúsenosti

dada337
12. júl 2021

Ahojte maminky,
chcela by som vás poprosiť o radu, resp. vaše skúsenosti. Ideme dať vyrobiť roldorku do detskej izby, kde bude mať bábätko všetky vecičky. Roldorka bude rozdelená na tri časti, dve časti budú asi rovnaké, šuflíky a poličky a tá tretia časť bude čisto len na vešiaky. A tu by som chcela od vás poradiť, či myslíte že takéto rozmiestnenie skrine je ok alebo máte inú skúsenosť, čo viac využívate alebo čo je bolo pre vás praktickejšie.
A ďalšia moja otázka, dali by ste skôr lesklé alebo matné dvierka, čo sa vám osvedčilo praktickejšie na údržbu?
Ďakujem za každú vašu skúsenosť alebo radu 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balkica
12. júl 2021

rozlozenie je dobre, ale veru treba mysliet na to, že to bude používať aj neskor. A určite matné 🙂

anne_mary2
12. júl 2021

@dada337 skrina sa zide urcite ci teraz alebo potom - ja osobne radsej vesiam ako skladam - ale jasne teraz skor skladat- ale na to je asi najpraktickejsi suflik…
Za mna lesk, ale je to indi vindi, predpokladam ze dietko sa mozno na dvere rolldoru aj bude realizovat, tak casom vymenite za nejake ine- nemal by to byt problem na rolldore 🙂) takze uz asi co sa vam viac paci / pasuje k zvysku