Skriňa na detské oblečenie

18. júl 2024

Poradite mi prosim ako najrozumnejsie rozvrhnut vnutorne clenenie skrin pre deti (1a3rocne). Chcem dat urobit do detskej (doteraz to bolo kade tade lebo sme sa 2x stahovali). Ide o kooopec malickych detskych veciciek a v klasickych 60 cm hlbokych policiach je o chvilku bordel ako v tanku (hlavne ked tam vybera veci niekto iny ako ja). Na ponozky a spod.pradlo urcite sufliky, ale neviem ci dat skor tycky na vesanie alebo police. Veci mimo sezonu zvyknem odpratat prec, nech nezaberju miesto zbytocne. Chcela by som aby tie skrine plnili funkciu aspon 5-10 rokov, to by bolo fajn. Pripadne podelite sa prosim o foto vasich skrin? Dakujem

kacena4
18. júl 2024

tricka saty mame na vesiakoch zvysok v skrini ak je nieco mensie dam do krabičiek. v skrini ikladam na dlzku nech vyuzijem 60cm aby nemuseli byt 2 rady za sebou inak mam pod vesiakmi aj policku takze viem využiť aj spodok pod tričkami (tycku na vesiakt mame v 2 vyskach nad sebou podla dlzky oblecenia zvlast na tricka a zvlast na šaty

viestta
18. júl 2024

na vsetko co sa da poskladat boxy, nemusis kupovat, posluzia ak krabice a kosiky. Pre toho ineho, co odtial vybera kazdy box oznacit stitkom. Do zadu box s tym co akurat neme sezonu, dopredu to ca akurat nosi. Pri zmene sezony alebo triedeni len presunies boxy aj s obsahom.
Zatial police ale moze tam byt aj tyca viac polic. Casom policu zrusis, ked budete vesat dlhsie oblecenie
A boxy odporucam aj do zasuviek

simca06022011
18. júl 2024

daj im spravit riadne skrine, lebo o par rokov to budes musiet vymienat za vacsie. A do polic si daj boxy, kosiky a vytried. Skladanie, ukladanie - rozne typy najdes na internete.
Ja som mala skrinu na dettske v spalni + komodu s prebalovacou a ako dcera vyrastla na skolkarku tak uz jej to bolo male. Potom som presla na velku skrinu so suflikmi a ukladala som len jeden rad = dopredu. Do zadu ak som nieco davala do tych polic tak iba take coho je "vela" alebo sa menej nosi. ako vyrastla na skolacku uz tam mala riadne veci, teraz uz by potrebovala hadam aj dve velke skrine :D
U nas sa vesiakovanie vacsiny veci vobec neosvedcilo, mne sa to nechce na vesiaky natahovat.
Na vesiakom mame bundy, zipsovacie mikiny, saty, kosele.. a to je hadam vsetko

januska12323
18. júl 2024

Sprav normálne skrine aby si nemusela neskôr kupovať nové. Na mini veci kúp boxy a tie potom vyhodíš.