Rastúca verzus klasická postieľka

ivett27
23. apr 2022

Ahojte, idem zariadovať izbičku pre babätko neviem či kúpiť rastúcu postielku alebo klasicku, najdem tu prosim mamičku ktora by mi v tejto veci poradila, dakujem pekne

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana2299
23. apr 2022

@ivett27 https://www.wilsondo.sk/postielka-kompakt-s-pre... ja mám túto. Je k nej aj originál matrac v ponuke

marzuz89
23. apr 2022

@ivett27 vies co, ja som doteraz nepochopila vyznam tych rastucich, okrem toho, ze silny marketing a vycuciavanie penazi za novovytvoreny produkt. Nech si maminka kupi najskor 120, potom 160, potom 180, potom 200..alebo rovno rastucu za 800 a usetri 😉 mali sme obycajnu 120cm a hned v 2,5r cca 200vku, tu uz na "stalo". Nemenila by som.

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana2299
23. apr 2022

@marzuz89 súhlasím. Obyčajne rastúce su veľká somarina a za tie peniaze sa to vôbec neoplatí. Ja som ju najprv chcela a potom som si to velice rýchlo rozmyslela

dominikak4
23. apr 2022

Ja som tiež rozmýšľala nad rastúcou, ale zdala sa mi drahá a teraz som rada. Mám klasickú 120 z dreva a poviem Ti syn odkedy mu vyšli zuby, tak ju dosť zničil - doslova ju ohlodal, že sa teším, že mám možnosť kúpiť neskôr novú (keď dostane rozum) a nemusíme to ťahať s rastúcou do jeho xy rokov. =D. Deti ničia veci, netreba kúpiť novorodencovi niečo na xy rokov. Jasné ak by to bolo za výhodnú cenu možno, ale rastúca postieľka nie je za výhodnú cenu.

lucijalucy
23. apr 2022

Máme klasickú 120 cm, čoskoro sa sťahujeme do domu, kde má syn nachystanú posteľ 160 cm (časom vymeníme izbu, väčšiu posteľ by sme do jeho izby teraz nedali). Má tam zábranu, je spokojný. Syn bude mať v júli 2 roky 😁 Skôr som za to, že rovno vymeniť postieľku za posteľ.

vikinka202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz