Prosím, dajte tipy na zariaďovanie domácnosti

amalka1991
10. nov 2019

BLACK FRIDAY - ZARIAĎOVANIE DOMÁCNOSTI
Dievčatá zlaté, zariadujem dom. Potrebujeme vsetko: práčka, kuchynské SPOTREBIČE vrátane umývačky, vysávač (aj robotický môžte písať recenzie) ....prosím o akékoľvek rady s akými spotrebičmi ste spokojne, aké parametre si treba všímať..rada si prečítam Vaše skúsenosti a snáď mi uľahčia hľadanie všetkého...
DAKUJEM

andrejkap123
10. nov 2019

Roboticky vysavac pomer cena/kvalita je najlepsi xiaomi. Su dva typy. Starsi Xiaomi Mi Robot Vacuum (260€) ktory mega super vysava, oskenuje si cely byt, a prejde ho systematicky. Ak je niekde miesto kde sa nedostane a neskor zisti ze sa tam da ist, sam tam pojde a povysava to. Ak sa nahodou vybije pocas vysavania tak sa sam ide nabit a ked sa nabije dokonci vysavanie tam kde prestal. Vysava naozaj uzasne este aj koberce ;). Novsi Xiaomi Roborock (490€) uz aj MOPUJE. Ale to je jeho jedine plus oproti starsiemu modelu, mozno este lepsia baterka. Ale to ak nemate velmi velky byt, ani nepocitite. Porovnavaju ich s Roombou co je cenovo okolo 1000€ a su kvalitovo rovnake alebo aj lepsie!

andrejkap123
10. nov 2019

Ceny som pozrela narychlo v Alze. 😊

caray
10. nov 2019

@amalka1991 tak a to chceš poradiť čo najviac aby si ušetrila či o to ani až tak nejde?

bevina
10. nov 2019

Ja som kupovala minulý rok pracku a susicku elektrolux, inteligentné - podľa váhy naplne si skratia čas prania/sušenia. A nekupuj 2v1, nevyplatí sa..
A umývačka za mňa najlepšia Bosh

amalka1991
autor
10. nov 2019

@caray vieš čo nejde ani tak o to. Len zrovna teraz idú výpredaje a sťahujeme sa vo februári takže som myslela ze to bude fajn kúpiť teraz na BF ale je to cele naozaj asi odrb

orchi_dea
10. nov 2019

@amalka1991 presne pred dvoma rokmi som bola v rovnakej situacii a cakala na BF. Prehlad cien som mala z roznych eshopov, na BF ziadna slava, teda zlava len marketingova, navysena povodna cena a zlavnena bola, taka ako kedykolvek predtym. Takze odporucam porovnavat, kedze sme tiez naraz kupovali pracku, susicku, chladnicku a umyvacku, par stoviek sme chceli usetrit, ale kupovali sme Az po.Ale ktovie mozno bude inak teraz.

dadka555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ericavargo
17. nov 2019

@amalka1991 my sme prednedávnom zariaďovali byt, manžel toho dosť študoval o spotrebičoch, dal si na tom dosť záležať a vyhral to bosh, takže všetko chladnička/umyvacka/indukcia/odsavacka/pracka, všetko máme bosh 😂

amalka1991
autor
17. nov 2019

@ericavargo ďakujem!!!

luccija
17. nov 2019

@amalka1991 keď nakúpis v Alze nejakú drobnosť dostaneš kuponovu knižku so zlavami.Ja som kupovala v hodnote 30 eur a zľavy sú tam na bielu techniku 50 eur nad určitú sumu, malé spotrebiče 10-15, hračky....rozne.Skus pozrieť na stránke aké sú podmienky tej knizky, ale možno to teraz dávajú každému🙂
A máme všetko Bosch a chladnicku, mrazničku Electrolux

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz