Prišiel nám príliš tvrdý matrac, čo s tým?

kittykat22
19. nov 2019

Ahoj mamicky, potrebujem radu. Mesiac spat sme v predajni vybrali novy matrac na postel pre syna. Vybrali sme tvrdy matrac. Skusali sme ho v predajni - ja, manzel, syn a bol skvely. Dnes matrac prisiel - a je prilis tvrdy. Ako kamen. Myslim, ze v showroome bol matrac vylezany. Co s tym? Vratit ho nemozeme je na zakazku. 😔 Videla som vrchne matrace - uvazujem, ci to mam zaobstarat.

patka06
19. nov 2019

môžeš naň daň vrchný matrac, ale deti všeobecne by mali mať matrace tvrdé a ležaním aj tak časom zmäkne

nikpa
19. nov 2019

@kittykat22 určite časom zmäkne

kittykat22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
autor
20. nov 2019

@patka06 tak to skusim. Viem, ze dieta ma spat na tvrdom, ale ten matrac je ako keby lezal na koberci ☹️ priserne. Zajtra pojdem a kupim vrchny tenky matrac. Dufam, ze casom zmakne - bol priserne drahy 😔

pampusiaci
19. máj 2022

@kittykat22 Prosím,aký matrac si kúpila? Obávam sa,či nedopadnemw rovnako,vybrala som model,ale nemám kde vyskúšať... vďaka

kittykat22
autor
19. máj 2022

@pampusiaci vybrala som blbu tvrdost. dala som tvrdy a to bolo zle. Mala som dat bud makky alebo normal.

pampusiaci
19. máj 2022

@kittykat22 chápem,toho sa obávam aj ja,objednala som comfort F1 z vegasu a z predajne mi navrhli zmeniť to,že ten je príliš tvrdý,preto sa pýtam,či to nebol tento náhodou...nemám ho kde vyskúšať...je tam kokosová doska na vrchu,nemáš s tým skúsenosť? Tvrdosť 5...

vivincek
26. máj 2022

tvrdost 5 bude najtvrdsi,asi by som volila nieco maksie.