Prerobenie látkovej pivnice na murovanú

frederika_12
27. apr 2020

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či nemáte niekto skúsenosti s prerabkou pivnice v paneláku. Je mi jasne, že to nefunguje len tak, že sa rozhodnem a prerobim, že na to niečo treba a preto by som sa chcela spýtať, či nemáte s tým niekto skúsenosti, či to v panelákoch je vôbec možné prerobiť klasickú latkovu pivnicu na murovanu alebo sandrokartonom “obloženú” a ak sa to dá prosím vás aké všetky povolenia treba ? Ďakujem za každú radu 😇😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
27. apr 2020

a potom z nej chces urobit detsku izbu? 😂

ivana.natasha
27. apr 2020

@frederika_12 skus pozrieť bytovú bezpečnostnú pivnicu od Adlo, my zvažujeme, že si ju dáme spraviť. Oproti murovanej sa ušetrí miesto, ktorého nieje moc v pivniciach.

frederika_12
autor
27. apr 2020

@viestta áno rozumiem, len nám ani nejde o to, že do nej vidno, ale mame nové bicykle a skutočne ich nemáme kde mat tak sme to chceli zamurovat a dať tam nejaké normálne dvere aby nám ich neukradli 🙂 Lebo látková to raz do toho niekto kopne a je “dverách” 😏

frederika_12
autor
27. apr 2020

@liz_lemon nie len iná kategória nebola čo sa tykalo bývania 😂 ale raz keď má mama vyhodí možno aj 🤷🏼‍♀️😂

trimi
13. máj 2020

@ivana.natasha prosim ta vieš mi povedať cenu? Ďakujem

ivana.natasha
13. máj 2020

@trimi zatiaľ sme vo fáze, že to zvažujeme, čiže neviem. Ak sa rozhodneme, určite pôjdeme najprv po cenovú ponuku,len teraz to nieje priorita číslo jedna pre nás.

baska1
19. jún 2020

@ivana.natasha dobry den, boli ste to prosim riesit?

ivana.natasha
19. jún 2020

@baska1 je to v plane, len stále je čo robiť v byte, takže pivnica čaká.